» СІЛЬСЬКА СХОДКА В ЖАБ’ЯНЦІ

СІЛЬСЬКА СХОДКА В ЖАБ’ЯНЦІ

Автор: admin 21-03-2017, 09:24

Громада в Жаб’янці хоч і зменшується кількісно ( торік, приміром, народилося двоє, а померло восьмеро жителів села), але тут не втрачають оптимізму і віри в краще майбутнє. Голова села Володимир Лобода, підбиваючи підсумки зробленого за минулий рік, особливу увагу звернув на будівництво доріг, на які затратили 140 тисяч гривень, забезпеченість односельців робочими місцями, утримання об’єктів інфраструктури в привабливому стані. І наголосив при цьому, що значну підмогу у всіх питаннях, які стосуються життя громади, вони одержують від місцевого орендаря земель ТОВ « Світанок». Його директор Володимир Попко знаходить час зайти і дитячий садочок, і в ФАП, поцікавитися будівництвом спортивного майданчика, і, при потребі, надати допомогу. Не випадково жаб’янська волейбольна команда – одна з найсильніших у районі.
На зібранні виступив заступник голови районної ради Олександр Галушка, який також зачепив питання територіального об’єднання громад. Жаб’яни визнали себе самодостатньою громадою, і не мають бажання, принаймні цьогоріч, ні з ким об’єднуватися.
Жаб’янка – одне з небагатьох сіл, де, за доброю традицією, з короваями і подарунками, гуртом вітають ювілярів, проводжають на пенсію. Так було і цього разу. Тільки з невеличким приємним сюрпризом – на сцену сільського клубу вийшов новостворений вокальний колектив «Світанкові роси» в новеньких сценічних костюмах. На їх придбання виділив кошти із свого депутатського фонду та ще й додав власні, депутат районної ради Андрій Попко. Тепер, завдяки його турботі, жаб’янські співаки зможуть підкорити будь-яку аудиторію.