» НОВИЙ СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК — БУЖАНСЬКІЙ ШКОЛІ

НОВИЙ СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК — БУЖАНСЬКІЙ ШКОЛІ

Автор: admin 9-11-2018, 10:37
Yes

Сьомого листопада у Бужанці на території опорної школи відбулося урочисте відкриття новозведеного спортивного майданчика. Проект реалізовано шляхом співфінансування коштів в рамках виконання Програми Лисянської районної ради щодо підтримки місцевого самоврядування на 2018 рік та бізнесу. Зокрема, долучилися до хорошої справи засновник ТОВ "Епіцентр К" Олександр Герега, а також народні обранці Ярослав Попко, Володимир Попко, Тетяна Гордієнко, Марія Запорожець, Андрій Попко, Андрій Багателя. З нагоди такого спортивного дійства біля Бужанської школи зібрався численний загал учнівської спільноти, вчителів і, звісно, чимало почесних гостей.
— Вітаю всіх зі знаменною подією, — зазначив голова районної ради Ярослав Попко. — Не так давно сільський голова Валентина Стадник звернулася до мене з ідеєю облаштувати на території навчального закладу спортивний майданчик. Ми з колегами по районній раді, які представляють бужанську громаду, без вагань вирішили підтримати хороше починання. На порожньому місці збудували з тротуарної плитки алеї з оригінальними лавочками, волейбольний та тренажерний майданчики. Своє надійне плече у втіленні в життя задуманого підставив засновник ТОВ "Епіцентр К", народний депутат України Олександр Герега, придбавши тренажери на сто тисяч гривень. Впевнений, що школярі з користю тут проводитимуть час, це поліпшить їх здоров'я, додасть успіхів у спорті.
Привітати учнівський та педагогічний колективи з визначною подією завітав директор центрального кластеру ТОВ "Епіцентр К", в склад якого входять СТОВ "Бужанське", "Поділ" та ПП "Віта-колос", Олександр Тертичний:

Yes


— Приємно бути на вашому святі. Діти — наше майбутнє. Відрадно констатувати факт, що в цьому навчальному закладі неабияк піклуються про благоустрій: встановлено сучасну систему опалення, замінено всі вікна на енергозберігаючі склопакети, у школі тепло та затишно. Ми, сільгосптоваровиробники, завжди готові надавати всебічну підтримку хорошим починанням не лише навчальному закладу, а й в цілому громаді. Зичу школярам вагомих досягнень у навчанні, радості та натхнення.
Сільський голова Валентина Стадник у своєму виступі відзначила, що відкриття спортивного майданчика є знаковою подією для Бужанки:
— Гуртом легше втілювати в життя поставлену мету. Незабаром буде створено Бужанську об'єднану територіальну громаду, до якої увійдуть ще й Кам'яний Брід, Жаб'янка, Тихонівка та Яблунівка. Вважаю за необхідне в недалекому майбутньому встановити такі майданчики в кожному селі. Щоб не лише школярі, а й всі охочі, не зважаючи на вік, мали можливість займатися на тренажерах, грати в спортивні ігри. Фізкультура є запорукою здорового способу життя. Щиро дякую нашим депутатам на чолі з головою районної ради Ярославом Попком, особисто директору ТОВ "Світанок" В. М. Попку за значний внесок — облаштування алей з тротуарної плитки та встановлення лавочок, орендарям земель за розуміння й підтримку. Сподіваюся, що поряд з встановленими тренажерами незабаром з'явиться майданчик зі штучним покриттям, що сприятиме займатися спортом у будь-яку пору року.
Право перерізати символічну стрічку надали голові районної ради Ярославу Попку та директору центрального кластеру ТОВ "Епіцентр К" Олександру Тертичному. Школярі та вчителі бурхливими оплесками подякували спонсорам за такий чудовий подарунок. Директор Бужанського опорного навчального закладу Володимир Чирва подякував всім, причетним до даної події, хто надав суттєву допомогу в будівництві спортивного майданчика й запевнив, що відтепер уроки, що проходитимуть тут, приноситимуть учням задоволення, а спортивне життя школи буде більш різноманітним.
Створення умов для занять спортом дасть можливість виховувати здорову націю. Є надія, що відтепер молодь не лише на уроках, а й у вільний час, віддаватиме перевагу заняттям спортом, тим самим зміцнюючи своє здоров'я.
Свято вдалося. Усміхнені діти ділилися з усіма своїм позитивом, заворожували погляд.