» НАПЕРЕДОДНІ РІЗДВА ВІДБУЛАСЯ ПЕРША СЕСІЯ БУЖАНСЬКОЇ ОТГ

НАПЕРЕДОДНІ РІЗДВА ВІДБУЛАСЯ ПЕРША СЕСІЯ БУЖАНСЬКОЇ ОТГ

Автор: admin 10-01-2019, 10:55
4 січня відбулося перше пленарне засідання сесії новообраної Бужанської сільської ради, на якій були присутні заступник голови районної ради О. С. Галушка, новообрані сільський голова і депутати, орендарі земель та ін. На порядку денному сесії були питання про обрання секретаря та заступника голови сільської ради, про покладання обов'язків старост, про початок реорганізації Кам'янобрідської, Жаб'янської, Тихонівської і Яблунівської сільських рад шляхом приєднання до Бужанської сільської ради.
Відкрила сесію голова Бужанської виборчої комісії Н. П. Прекрасна, яка оголосила результати виборів сільського голови та депутатів. Вона також проаналізувала хід виборів та оцінила роботу виборчих комісій і зазначила, що організація та порядок виборчого процесу були на високому рівні, вручила новообраним депутатам посвідчення та побажала їм плідної праці на благо громади. Відповідно до чинного законодавства В. В. Стадник, яка за результатами голосування на виборах набрала найбільшу кількість голосів, склала присягу, прийняла повноваження Бужанського сільського голови та отримала посвідчення.
Щоб обранці змогли приступити до роботи, були обрані секретар та лічильна комісія цієї сесії. Потім депутати прийняли ряд важливих рішень відповідно до порядку денного. Зокрема, було затверджено заступником сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету О. П. Юзипенко, шляхом таємного голосування було обрано секретаря сільської ради Т. Є. Косюк (колишній секретар Кам’янобрідської сільської ради), покладено обов’язки в. о. старост на екс-сільських голів сіл, які ввійшли до складу ОТГ. Розглядалися також інші питання, прийняті відповідні рішення.
Закінчилася сесія на оптимістичній ноті — чудовими веселими колядками від аматорів місцевого будинку культури. Новообраний сільський голова В. В. Стадник висловила сподівання, що спільними зусиллями вдасться покращити життя людей у новостворених громадах, бо, мабуть, не випадково сесія проходить напередодні великого світлого християнського свята Різдва Христового, тож Божа благодать сприятиме вирішенню будь-яких складних питань.