» День Конституції України

День Конституції України

Автор: admin 27-06-2017, 12:18


Напередодні державного свята у залі Лисянського районного Будинку культури відбулись урочистості, присвячені 21-ій річниці Конституції України.
28 червня 1996 року був прийнятий Основний Закон України. Уже не одне десятиліття Конституція є правовим базисом нашої країни, розвитку суспільства та утвердження демократії.
На урочистостях з нагоди двадцять першої річниці з Дня прийняття Конституції України із прийдешнім загальнодержавним святом лисян привітав голова районної державної адміністрації Володимир Павличук.
У вітальному слові Володимир Миколайович наголосив, що перша Конституція незалежної української держави увійшла в суспільне життя як головний гарант державності і незалежності України. Ми, українці, усвідомлюємо головний Закон країни як гарантію миру та основу сильної держави. Держава – це не лише чиновники і депутати, держава – це весь народ. Саме від щоденних дій кожного з нас залежить успіх у будівництві країни, якою пишатимуться наші діти та онуки.
З нагоди свята Почесними грамотами Лисянської районної ради нагороджено жителів району, які плідною працею, високими здобутками прославляють рідний край, а саме: Куценка Віктора Васильовича директора КП «Благоустрій», Пічкур Людмилу Анатоліївну, провідного спеціаліста Звенигородської міжрайонної виконавчої дирекції Чекаського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Яцюка Олександра Івановича, директора ДНЗ «Лисянський ПАЛ». Під час урочистостей покладено квіти до пам’ятника Великому пророку, борцю за вільну, незалежну Україну – Тарасу Григоровичу Шевченку.
Зі сцени районного Будинку культури лунали патріотичні пісні у виконанні аматорів району, а молоде покоління порадувало віршами про нашу неньку – Україну.