» » ХЛІБ — ЦЕ ВІДРОДЖЕННЯ ЖИТТЯ І ДОВГОЛІТТЯ

ХЛІБ — ЦЕ ВІДРОДЖЕННЯ ЖИТТЯ І ДОВГОЛІТТЯ

Автор: admin 22-08-2017, 12:49
Yes

Сонце, теплі дощі, маленький росточок, який пробивається крізь товщу землі... Він пробивається крізь товщу землі... Він обов’язково заколоситься, бо такий закон життя.Отак і СОК "Відродження" — кооператив з села Погибляк, котрий очолює Микола Васильович Кондратюк, розпочав своє започатковане відродження села і землі. М. В. Кондратюк та його однодумці О. А. Добротворський, сільський голова П. В. Ілюк та усі працівники, що згодились відродити село і працювати на землі, одностайно підтримали ідею у 2014 році СОК "Відродження".
— Миколо Васильовичу, — звертаюся до директора СОК, — як у Вас виникла ідея організувати цей кооператив?
— У моєї мами змалечку була велика тяга і любов до землі-годувальниці, — розповідає він. — Турбота про свій рідний край та про людей, напевне це усе перейшло у спадок. Дуже люблю свій рідний край, там де я народився і виріс. Отже так і виникла ідея відновити село і землю.
За ініціативи Миколи Васильовича у с. Погибляк опорядковані школа, сільський будинок культури та фельдшерський пункт.
— Миколо Васильовичу, а скільки у Вашому кооперативі землі і що Ви вирощуєте на ній?
— У нашому СОК "Відродження" 700 га ріллі. Це землі сіл Погибляк, Винограду і Кам'яного Броду. Вирощуємо пшеницю, ячмінь, кукурудзу та соняшник, маємо ще і тваринництво. Наші люди — працівники кооперативу трудяться на совість і з повною віддачею. Словом, дбаємо про свій рідний край і про своїх людей.
Ось як розповідає про організаторів СОК "Відродження" жителька с. Погибляк Юлія Пилипівна Дубова: "Хай буде благословенний Богом наш земляк Микола Кондратюк. Він завжди був дуже порядною і доброю людиною. Зустрічаючись, завжди запитає: "Як живете? Як здоров'я? Може чимось допомогти?". А яка ж наша держава та її керівники? Яка ж у нас мізерна пенсія… Як же нам далі жити, коли хлібина коштує майже 10 гривень? Були б такі у державного керма господарі, як М. В. Кондратюк та О. В. Добротворський, тоді було б у нас хліб і до хліба. Дійсно, що тут іще додати.


Корисні посиланняВхід на сайт

    Логін:


    Пароль:
Календар

«    Вересень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Погода в Лисянці