» » «ОСІННІЙ ВАЛЬС» ПІД «ЗОРЯМИ ВЕЧОРОВИМИ»: ВЕТЕРАНИ РАЙОНУ ДРУЖАТЬ КЛУБАМИ.

«ОСІННІЙ ВАЛЬС» ПІД «ЗОРЯМИ ВЕЧОРОВИМИ»: ВЕТЕРАНИ РАЙОНУ ДРУЖАТЬ КЛУБАМИ.

Автор: admin 16-11-2016, 19:10


За словами голови районної ради ветеранів Анатолія Мовчана, клуби, де залюбки збираються люди пенсійного віку у вільний від домашніх справ час, останнім часом з’явилися у багатьох населених пунктах району. І не є надто перебільшеним порівняння, що вони сюди поспішають як у молодості на танці. Бо ж таки дідусі і бабусі тут і танцюють, і співають, і займаються рукоділлям. Кожен може знайти собі справу до душі. І це не може не радувати.

Об’єднавшись, можна не лише гарно провести своє дозвілля, а й принести немалу користь громаді, взявши активну участь у вирішенні її нагальних справ. Як це й роблять первинні ветеранські організації у Лисянці й Бужанці. Минулого вівторка члени ветеранського клубу «Осінній вальс» Лисянки приймали у себе в гостях учасників клубу «Зорі вечорові» з Бужанки на чолі з сільським головою Валентиною Стадник. Запросили на зустріч голову районної ради Ярослава Попка, заступника селищного голови Олександра Котляра, помічника народного депутата Валентина Ничипоренка Андрія Богацького. Цікавилися життям району, задавали гостям гострі питання, висловлювали свої думки щодо облаштування своїх населених пунктів.

Ярослав Попко розповів про стан виконання в районі Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Наразі, сказав він, лише два села, Дібрівка і Писарівка, виявили бажання приєднатися до Лисянки щоб утворити спільну громаду з центром у селищі. Відбувається активне обговорення з цього важливого питання у всіх населених пунктах району.

Ярослав Андрійович проінформував присутніх про стан надання земельних ділянок учасникам АТО, про вирішення владою проблем, які при цьому виникають. Він також наголосив на важливості запровадження альтернативних видів опалення у школах та районній лікарні, відповів на запитання, пообіцяв найближчим часом вивчити питання відкриття соціальної перукарні в Лисянці, про що просять пенсіонери.

Заступник голови селищної ради Олександр Котляр порадував літніх людей повідомленням, що пріоритетним напрямком своєї роботи місцева влада обрала будівництво, ремонт доріг, проведення вуличного освітлення. І вже є позитивні результати. Дякували ветерани і народному депутату Валентину Ничипоренку та його помічнику в районі Андрію Богацькому, які теж активно працюють у цьому напрямку. Зокрема, за сприяння депутата проведено освітлення 10 вулиць, з’явилося асфальтове покриття на вулиці Шевченка в селищі.

Завершилася дружня зустріч концертом, у якому взяли участь вокальні колективи ветеранів Лисянки і Бужанки, потім всі разом відвідали районний історичний музей.