» » Проблему з опаленням музею знято

Проблему з опаленням музею знято

Автор: admin 21-11-2016, 18:29


Любов і глибока шана до рідної землі, до своєї малої батьківщини – одне з найсвятіших почуттів, яке кожна людина зберігає все життя, уособлюючи особисту причетність до долі народу й усієї держави. Це й природно, адже поняття «рідний край» людина пов′язує з батьківською оселею, тихою материнською піснею, чистою, як крапля роси, рідною мовою. Саме тому знання про свою малу батьківщину - невід′ємну складову великої Батьківщини – України завжди були надійною основою історичної пам′яті. Комунальний заклад «Лисянський районний історичний музей ім. Т. Г. Шевченка» є маленькою частинкою збереження історичної пам′яті Лисянського краю. Це не просто музей, це скарбниця знань про минувшину нашого краю, людей, які його населяли. Й не дарма кажуть, що не матиме майбутнього той, хто не знає свого минулого. Наш заклад користується значною цікавістю як мешканців району, так і гостей Лисянщини. Значна кількість різнопланових експонатів, маса різноманітних матеріалів неабияк цікавлять наших відвідувачів. Певно не перебільшу, сказавши, що музей є візитівкою Лисянщини. Відповідно цей заклад має бути по сучасному обладнаним усім найнеобхіднішим.

Відділ культури Лисянської райдержадміністрації та районний історичний музей неодноразово зверталися до районної влади з проханням щодо проведення заміни котлів опалення у приміщенні музею в зв’язку з виходом терміну їх придатності і великою задимленістю приміщення, що унеможливлювало роботу закладу. Приємно констатувати факт, що керівники району з готовністю відгукнулися нам допомогти. Завдяки дієвим крокам районної влади, підтримки депутатського корпусу районної ради у музеї проведено капітальний ремонт котельні. Тепер вона має належний вигляд, тут встановлено сучасний котел, який працює на твердому паливі, дозволяє значно економити дрова та підтримувати оптимальну температуру у приміщенні закладу.

Від щирого серця дякуємо голові районної ради Я. А. Попку, депутатському корпусу районної ради, голові адміністрації В. М. Павличуку за те, що перейнялися нашими проблемами і допомогли їх вирішити у такий економічно складний час. А також сподіваємося на подальшу співпрацю з керівниками району, на їх підтримку, адже маємо інші проекти, втілення яких буде на благо відвідувачів музею. Кожна хороша справа – це чергова сторінка в нашій історії, саме з них і складається життя не лише людини, а й цілого краю.


Корисні посиланняВхід на сайт

    Логін:


    Пароль:
Календар

«    Листопад 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Погода в Лисянці