» » ВЕТЕРАНСЬКІ КОЛЕКТИВИ НАШОГО РАЙОНУ ПОДАРУВАЛИ КОНЦЕРТ ЗВЕНИГОРОДЧАНАМ

ВЕТЕРАНСЬКІ КОЛЕКТИВИ НАШОГО РАЙОНУ ПОДАРУВАЛИ КОНЦЕРТ ЗВЕНИГОРОДЧАНАМ

Автор: admin 6-01-2017, 14:17

Нещодавно на запрошення керівництва Звенигородського УВП УТОС та за сприяння і підтримки голови районної ради Ярослава Андрійовича Попка, члени ветеранських організацій смт Лисянка та с. Бужанка зустрілися із пенсіонерами даного закладу — людьми з вадами зору.
На початку зустрічі наша делегація вручила господарям коровай, як символ достатку і благополуччя. З вітальним словом до звенигородчан звернувся голова районної організації ветеранів А. О. Мовчан та побажав усім присутнім здоров'я, добробуту і миру.
Ветеранські колективи нашого району представляли, відповідно, ансамблі "Джерело" та "Берегиня", які подарували учасникам зустрічі змістовний концерт з українськими народними та ліричними піснями. Дуже сподобався глядачам гумор ветерана праці з Бужанки Олександра Феоктистовича Довгенка, за що ця шанована людина отримала заслужені оплески та букет троянд. Сподобалися присутнім і вірші нашої поетеси Валентини Стромило.
Від вдячних глядачів завідуюча клубом Інна Іванівна також вручила хліб-коровай учасникам художньої самодіяльності.
Потім відбулася приємна зустріч із головами районної організації ветеранів Звенигородщини П. Г. Уманцем та міста А. І. Мартиненко, під час якої ветерани обмінювалися досвідом роботи, а господарі подарували науково-популярний краєзнавчий журнал "Спадщина", що випускається на Звенигородщини.
.