» » КУБОК ПАМ'ЯТІ ЗДОБУВ ЛИСЯНСЬКИЙ ШКОЛЯР

КУБОК ПАМ'ЯТІ ЗДОБУВ ЛИСЯНСЬКИЙ ШКОЛЯР

Автор: admin 22-05-2018, 09:15
'Без

18 травня в Лисянській ЗОШ №2 вперше відбулися спортивно-патріотичні учнівські змагання "Кубок пам'яті загиблих учасників АТО Лисянщини" з віджимання. Місце для їх проведення було вибрано не випадково. Адже в цій школі навчалися двоє з трьох Героїв АТО, уродженців нашого району, які віддали свої життя за свободу і незалежність України — Олег Коваль та Олег Стукало. "Вони, я це добре знаю, бо навчалися в одній школі, були хорошими спортсменами, і обов'язково взяли б участь у сьогоднішніх змаганнях. Якби не довелося взяти до рук зброю і стати на захист рідної землі від підступного ворога. Найкращою пам'яттю про загиблих є ось такі спортивні заходи, які виховують волю до перемоги і проповідують здоровий спосіб життя", — звернувся до учасників змагань голова обласної ради Олександр Вельбівець.
Ініціатором проведення щорічних змагань з віджимання виступив спікер ГО "Спілка учасників АТО Лисянщини "Тікич" Володимир Бесараб. У заході взяли участь голова районної ради Ярослав Попко, голова райдержадміністрації Володимир Павличук, селищний голова Олександр Короленко, директор ТОВ "НВФ "Урожай" Петро Білозьоров, працівники Лисянського райвійськкомату.
Силу і міць своїх рук спробували на підлозі спортзалу школярі різних вікових категорій — від 8 до 16 років, причому не лише хлопці, а й дівчата. Євген Якушев з Почапинського НВК віджався 61 раз, Владислав Крамаренко з Журжинецького НВК — 50, Іван Милокостий з Шестеринського НВК — 53, Катерина Грінченко з Лисянської ЗОШ №2 — 37 разів. А одинадцятикласник з Лисянського НВК Сійовуш Мухаммедієв спромігся віджатися від підлоги 71 раз. Йому і вручили Кубок пам'яті. Всі переможці отримали від Володимира Бесараба спеціальні відзнаки у формі солдатських жетонів і грошові нагороди від 200 до 500 гривень.
Спонсорами цих змагань виступили , голова районної ради Я. Попко, голова обласної ради О. Вельбівець голова райдержадміністрації В. Павличук.