» » У КЛАСАХ ПОЧАПИНСЬКОЇ ШКОЛИ СТАЛО ТЕПЛІШЕ

У КЛАСАХ ПОЧАПИНСЬКОЇ ШКОЛИ СТАЛО ТЕПЛІШЕ

Автор: admin 31-01-2017, 15:58

Учні школи села Почапинці відтепер навчаються в кращих умовах. Старі вікна в усіх класах навчального закладу замінено на сучасні, енергоощадні – а тому діти не мерзнутимуть узимку. Заміну було зроблено в рамках проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», що фінансується Європейським Союзом та співфінансується і впроваджується Програмою розвитку ООН. Реалізація ініціативи переконала мешканців села: участь громади у міжнародному партнерстві дає реальний результат, шляхом співфінансування та ініціативи можна неабияк покращувати соціальну сферу, втілювати в життя різноманітні енергоощадні технології, здійснювати ремонти приміщень, освітлювати вулиці, будувати централізовані водогони та багато іншого. Головне – не сидіти на місці, проявляти ініціативу, чітко ставити мету й рухатися до неї.
Громадська організація «Наша перспектива», створена задля втілення проекту, провела опитування почапинчан, на що саме доцільніше акумулювати і витратити кошти: на освітлення вулиць, придбання медобладнання для місцевої амбулаторії чи заміну віконних блоків у школі. Переважною більшістю голосів зупинилися на заміні вікон в навчальному закладі. Тендер на проведення робіт виграла фірма зі Звенигородщини, запропонувавши кращі умови й вигідну ціну. Загалом було замінено 47 великих вікон (завдяки кращій ціновій пропозиції на 8 вікон більше, ніж пропонували інші) на загальну суму 294461 гривню. Підрядна організація в стислі терміни встановила якісні вікна, поробила відкоси.
- Участь в співфінансуванні окрім Європейського союзу взяли: СТОВ «Агрофірма «Злагода », громада Почапинець , сільська, района та обласні ради - зауважив голова районної ради Я. А. Попко, - зроблено надзвичайно хорошу справу, адже всі спільно попіклувалися про комфортне навчання більш ніж півтори сотні учнів. Нині констатуємо факт, що в класних кімнатах стало значно тепліше й світліше, з'явилась можливість за потреби провітрювати приміщення. Відрадно, що в нашому районі багато громад з різних сіл вже втілили в життя різні проекти разом з ПРООН ЄС. Головне – це все робиться на благо людей. Користь від такої співпраці – безумовна.


Пам’ятні та ювілейні дати
Корисні посиланняВхід на сайт

    Логін:


    Пароль:
Календар

«    Березень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Опитування

СТВОРЕННЯ ОПОРНИХ ШКІЛ("hub-schools") ЦЕ

НАМАГАННЯ СТИМУЛЮВАТИ ПОЯВУ "ТОЧОК ПРОРИВУ У МАЙБУТНЄ"
ЗАСІБ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РІВНОГО ДОСТУПУ ДО ЯКІСНОЇ ОСВІТИ
ЧЕРГОВИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ НАД СИСТЕМОЮ ОСВІТИ
ТИПОВА "ПОКАЗУХА" ТА ІМІТАЦІЯ РЕФОРМ
ЗРУЧНИЙ СПОСІБ "ВІДМИВАННЯ" ГРОШЕЙ

Погода в Лисянці