» » ЗБІРНА КОМАНДА ЛИСЯНСЬКОГО РАЙОНУ ВИБОРОЛА ЗОЛОТО

ЗБІРНА КОМАНДА ЛИСЯНСЬКОГО РАЙОНУ ВИБОРОЛА ЗОЛОТО

Автор: admin 25-05-2018, 09:43
[лисянка-чемпіон.jpg

Нещодавно у Городищі відбувся ІІ етап обласної спартакіади між командою депутатів обласної ради, збірними командами, сформованими з депутатів місцевих рад району, міських, сільських і селищних голів. За спортивну першість області боролися 19 команд. Депутати, а також і сільські голови, завзято змагалися у п'яти видах спорту: футзал, волейбол, шашки, шахи та настільний теніс.
Збірна команда Лисянщини (на знімку) під керівництвом голови районної ради Ярослава Попка продемонструвала неабияку майстерність та здруженість. В результаті, після завершення гри по кожному із видів спорту, за суддівськими підрахунками наша районна збірна тріумфувала, здобувши загальнокомандне перше місце. В сукупності з усіх спортивних видів зараховано 390,5 очка, які й забезпечили перемогу.
Приємно зазначити, що на цьогорічних змаганнях абсолютну перемогу виборов Багателя Дмитро, який змагався в інтелектуальному виді спорту. Дмитро Петрович (депутат Кам'янобрідської сільської ради) зайняв перше місце у грі з шашок.
Серед жінок партії із шахів та шашок відповідно зіграли депутати районної ради Надія Гончаренко та Лариса Берестова, набравши непогані бали до загального заліку. Неперевершено грали лисянські футбольна й волейбольна команди, зайняли друге й четверте місця. У складі футбольної команди змагалися депутати (Головнич Є. В., Макушенко О. В, Попко Я. А., Притула М. А., Труш О. О., Чугунов І. М., Лесковець А. М., Бондарчук В. В.) Волейбольну команду представили депутати Галкін О. А., Герус Р. А., Довбиш М. П., Погорілий В. Г., Фесенко В. В., Ярошевський С. В.
У настільному тенісі виступили депутат районної ради Таїсія Терещенко (Журжинецька сільська рада) та сільський голова Писарівської сільської ради Віталій Вергуляцький, здобувши такі бажані бали у скарбницю рідної команди.
А загалом народні обранці Лисянського району, які взяли участь у спартакіаді, проявили силу духу та волю до перемоги. Першість здобули завдяки неабиякому бажанню отримати "золото" та командній згуртованості.
З числа переможців у всіх видах спорту буде сформована збірна команда Черкаської області, яка представить Черкащину на Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів різних рівнів, що відбудеться на початку червня в Чорноморську.