» » ЧИ ПОТРІБНА ВИНОГРАДСЬКА ДІЛЬНИЧНА ЛІКАРНЯ ЛЮДЯМ?

ЧИ ПОТРІБНА ВИНОГРАДСЬКА ДІЛЬНИЧНА ЛІКАРНЯ ЛЮДЯМ?

Автор: admin 7-02-2017, 16:19


Відповідь на це запитання спробували знайти, спілкуючись з головним лікарем цієї медичної установи М. Т. Шевченком (на знімку). Попередньо домовились з ним про зустріч, та довелося майже годину почекати.
— Перепрошую за запізнення, терміновий виклик, — розпочав розмову Микола Трохимович, — така в нас робота. Постійно доводиться навідувати тяжкохворих на дому, та й зараз багато викликів, пов'язаних зі спалахами ГРВІ та грипу. Дільниця в нас чималенька: 11 сіл й більше п'яти тисяч населення. А лікарів бракує, в нашій установі працює два терапевти (разом зі мною) та два стоматологи. Потрібно ще кілька сімейних лікарів, от тільки молодь оминає села, не хочуть працювати в провінції. От і тримається поки що периферійна медицина на старих досвідчених кадрах. Адже сільське населення теж потребує медичного обслуговування й наш медзаклад з поставленими завданнями справляється. Маємо стаціонар на десять ліжок, але в пікові періоди трапляється, що в нас лежить й вдвічі більше. Покладені на нашу установу й функції з обігріву на випадок надзвичайних ситуацій. Мало що може трапитися в дорозі в холодну пору, під час заметілі, ожеледиці. А в нас є всі умови для надання допомоги в екстрених ситуаціях.
— Але ж дільнична лікарня теж потребує допомоги як державної, так і від спонсорів. Звісно, що коштів бракує навіть на найнеобхідніше, тому доводиться вибирати пріоритетні напрямки…
— Саме так. Можемо похвалитися, що наприкінці минулого року освоїли виділені з районного бюджету шістдесят тисяч гривень на встановлення нових. Замінили десять великих вікон, повністю обновився фасад. Та головне — стало значно тепліше, що не говоріть, а сучасні склопакети зберігають тепло, роблять приміщення світлішими та комфортнішими. Відповідально до виконання замовлення поставився підрядник, майстри працювали з дев'ятої ранку й до опівночі, якісно встановлювали вікна, за всіма правилами зробили відкоси. Я вдячний районній раді на чолі з головою Я. А. Попком за втілення нашої мрії в життя. Звісно, що це тільки перший етап, ще лишилося п'ятнадцять вікон, що потребують заміни. Ми сподіваємося, що розпочате в майбутньому буде завершене. Хочу відзначити, що я вже вчетверте депутат як обласного, так і районного рівнів. Приємно констатувати факт, що нинішній депутатський корпус районної ради вирізняється дієвістю й послідовністю своїх рішень. Так і має бути. Правильно зробили, що виділили кошти депутатського фонду, кожен народний обранець віднині здатен спрямувати певні асигнування на найнеобхідніше. Й наш Виноград не обійдений увагою, так Ярослав Андрійович виділив кошти на допомогу онкохворому з нашого села, я свій депутатський фонд спрямував на заміну дверей в місцевому сільському будинку культури. Хочу ще відзначити, що в нашому районі є люди, яким не байдужа доля Виноградської дільничної лікарні, серед таких: сільгосптоваровиробники В. В. Бондарчук, В. В. Невмиваний, О. О. Пухир, Б. В. Недзельський, С. В. Джугля, сільський голова М. А. Демерза, інші наші земляки, які дбають про те, щоб пацієнти нашого закладу мали можливість отримувати кваліфіковану допомогу, а медперсонал працював в гідних умовах.


Пам’ятні та ювілейні дати
Корисні посиланняВхід на сайт

    Логін:


    Пароль:
Календар

«    Березень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Опитування

СТВОРЕННЯ ОПОРНИХ ШКІЛ("hub-schools") ЦЕ

НАМАГАННЯ СТИМУЛЮВАТИ ПОЯВУ "ТОЧОК ПРОРИВУ У МАЙБУТНЄ"
ЗАСІБ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РІВНОГО ДОСТУПУ ДО ЯКІСНОЇ ОСВІТИ
ЧЕРГОВИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ НАД СИСТЕМОЮ ОСВІТИ
ТИПОВА "ПОКАЗУХА" ТА ІМІТАЦІЯ РЕФОРМ
ЗРУЧНИЙ СПОСІБ "ВІДМИВАННЯ" ГРОШЕЙ

Погода в Лисянці