» » НАЙСПОРТИВНІШЕ СЕЛО ЧЕРКАЩИНИ

НАЙСПОРТИВНІШЕ СЕЛО ЧЕРКАЩИНИ

Автор: admin 11-09-2017, 09:59
Yes

9 вересня на центральному спорткомплексі Городища відбулися фінальні змагання «Найспортивніше село Черкащини – 2017» на призи Черкаської обласної ради. Цього року до фіналу потрапили 18 найдостойніших сільських команд, які змагалися за призові місця.

На початку змагань учасники пройшли урочистим маршем по доріжках стадіону. Право очолювати колону було надано минулорічним переможцям змагань – спортсменам села Кочубіївка Уманського району. Учасників спортивного свята привітав голова обласної ради Олександр Вельбівець, який зауважив, що з метою підвищення мотивації учасників цьогорічний призовий фонд змагань збільшено утричі. Тепер за І, ІІ та ІІІ загальнокомандні місця учасники будуть нагороджені грошовими преміями у розмірі 30, 20 та 15 тисяч гривень відповідно.

Підтримати команди-учасниці спартакіади також завітали голова Лисянської районної ради Ярослав Попко, депутат обласної ради, голова Лисянської райдержадміністрації Володимир Павличук, голова Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Володимир Христенков, голови районних рад та сільські голови сіл-учасників.

Позмагатися за грошові призи та продемонструвати свій досвід, майстерність та волю до перемоги приїхали переможці районних змагань. Традиційно сільські спортсмени боролися за першість із шашок, настільного тенісу, армреслінгу, гирьового спорту, міні-футболу, дартсу та перетягування канату. Саме останній з названих завжди є найпопулярнішим і найемоційнішим за вболівальницькими пристрастями.

Почесний титул «Найспортивніше село Черкащини – 2017» здобула команда с. Хрестителеве Чорнобаївського району, яка 19 вересня в смт Ворохта Івано-Франківської області представлятиме Черкащину у фінальних змаганнях команд сільських та селищних рад «Краще спортивне село України». ІІ місце здобула команда с. Руська Поляна Черкаського району і ІІІ сходинку п’єдесталу посіли учасники із с. Кочубіївка Уманського району.

Yes

Команда Лисянщини, яку представляли хижинські спортсмени: Ярошевський С.В. Шилудько В.В., Заіченко Д.М., Бондаренко О.М., Кузенний В.С., Опенько А.І, Кузенний І.А., Ковтун В.Г., Семенчук І.І., Матвієнко О.О., Стеценко Ю.Ю., Вишнівецький О.Ю., Богун В.В., Чернявський Е.І.,зайняла 12 місце. Успішно виступили наші футболісти та команда з армспорту, які посіли треті місця.

Yes

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями, а команди в загальнокомандній першості кубками, Почесними грамотами обласної ради та нагородною атрибутикою відділення НОК України в Черкаській області.