» » ГРОМАДА БУДИЩА ОТРИМАЛА НОВИЙ ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС

ГРОМАДА БУДИЩА ОТРИМАЛА НОВИЙ ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС

Автор: admin 14-02-2017, 09:39


Десятого лютого в с. Будище відбулося вручення нового шкільного автобуса місцевій громаді, придбаного у рамках програми «Шкільний автобус». Голова районної ради Я. А. Попко та голова райдержадміністрації В. М. Павличук під загальні оплески перерізали символічну стрічку. А голова сільської ради с Будище Ю. Б. Райченко привітав односельців з такою приємною подією, подякував керівникам району, спонсорам, водієві автобуса за турботу про підростаюче покоління.
Голова райдержадміністрації В. М. Павличук в своєму вітальному слові зазначив: «Сьогоднішня подія є довгоочікуваною й приємною для всіх нас. Потреба у своєчасному, безпечному і якісному підвезенні дітей є вкрай важливою. Наш район взяв участь у програмі «Шкільний автобус» й завдячуючи депутатським корпусам обласної, районної та сільської рад, райдержадміністрації на умовах співфінансування місцевих і державного бюджетів було придбано цей красень. Автобус використовуватиметься на маршруті Лисянка – Орли – Будище – Шестеринці»
Голова районної ради Я. А. Попко побажав, щоб шкільний автобус вірою й правдою служив тривалий час, щоб школярі комфортно діставалися до навчальних закладів й додому.


Окремі слова вдячності громада адресувала генеральному директору ТОВ «Злагода» М. М. Савченку та директору Лисянської філії В. М. Павлюку за придбання для шкільного автобуса зимової гуми, аби учні були в безпеці й в часи негоди. А загалом захід проходив в урочистій святковій атмосфері й найбільше задоволеними, звісно були самі школярі, які віднині з приємністю діставатимуться до навчального закладу.