» » СОЛДАТ ВІЙНИ НЕ ВИБИРАЄ

СОЛДАТ ВІЙНИ НЕ ВИБИРАЄ

Автор: admin 20-02-2017, 11:18


Минулого тижня в районі відзначили відразу три пам'ятні дати - 73-тю річницю визволення Лисянщини від фашистських окупантів, 28-му річницю виведення радянських військ з Афганістану і другу річницю Дебальцевської трагедії.
Учасники заходу під красномовною назвою "Солдат війни не вибирає" пом'янули хвилиною мовчання українських солдат і офіцерів, які брали участь у військових діях в різні роки, в різних країнах, і чесно виконали свій обов'язок, віддавши свої молоді життя.
На жаль, на урочистому зібранні вже не було учасників Другої світової війни. Їх залишилося мало в живих, через похилий вік і хвороби ветерани майже не виходять з дому. Але вони на своєму героїчному прикладі виростили молоді покоління захисників Вітчизни. В залі на почесних місцях цього дня були колишні воїни-афганці і ветерани АТО. Заступник голови районної ради Олександр Галушка, заступник голови райдержадміністрації Олександр Дубовий та секретар Лисянської селищної ради Олександр Макушенко відзначили їх мужність, відданість українському народу, активну громадянську позицію грамотами і подяками.

Вихованці будинку дитячої та юнацької творчості провели патріотичну презентацію, присвячену загиблим у Дебальцевському котлі нашим землякам Олегу Стукалу та Олегу Ковалю, а аматорські колективи РБК підготували для присутніх концертну програму.