» » НАРАДА ГОЛІВ РАЙОННИХ РАД

НАРАДА ГОЛІВ РАЙОННИХ РАД

Автор: admin 25-06-2018, 11:53
Yes

22 червня голова Лисянської районної ради Ярослав Попко з робочим візитом відвідав нараду Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад». У заході взяли участь очільники 18 районів та на їх запрошення – голова обласної ради, віце-президент Української асоціації районних та обласних рад Олександр Вельбівець.
До обговорення було запропоновано питання: втілення на місцях реформи медичної та освітянської галузей; проблем розподілу повноважень між виконавчою та самоврядною гілками влади; питання співфінансування об´єднаними територіальними громадами, що утворились в межах районів, закладів спільної комунальної власності, які перебувають в управлінні районних рад; шляхів підвищення ефективності освоєння коштів дорожнього фонду тощо.
Усвідомлюючи свою безпосередню відповідальність перед виборцями керівники районів наголошували на тому, що з питань соціально-економічного розвитку територій часто виникають проблеми комунікації з органами виконавчої влади. Реформування таких потужних і, одночасно, важливих щодо якості надання послуг галузей як медицина і освіта перекладається на плечі органів місцевого самоврядування, а без належного фінансового забезпечення з Державного бюджету – це імітація реформ. Тим більше, що виникають проблеми у стосунках з об´єднаними територіальними громадами у оплаті послуг в згаданих галузях, адже не усі новоутворені громади спроможні самостійно забезпечити жителів різними соціальними послугами. Висловлювались нарікання щодо розподілу дорожнього фонду обласними державними адміністраціями без погодження із районними радами.
Та найбільше лідерів районів як і голову обласної ради турбують питання налагодження конструктивної співпраці із органами виконавчої влади, адже недоліки у комунікації, незалежно від причин їх виникнення, призводять лише до погіршення рівня життя населення та втрати престижу і довіри до органів місцевого самоврядування.


Корисні посиланняВхід на сайт

    Логін:


    Пароль:
Календар

«    Вересень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Погода в Лисянці