» » ЗАПОБІГТИ. ВРЯТУВАТИ. ДОПОМОГТИ

ЗАПОБІГТИ. ВРЯТУВАТИ. ДОПОМОГТИ

Автор: admin 15-09-2017, 18:11
Yes

День рятівника відзначається щорічно 17 вересня.
У п’ятницю 15 вересня в Лисянському районному секторі Управління ДСНС України в Черкаській області панувало справжнє свято. Багато теплих слів та привітань звучало на адресу рятівників. Ласкаве, тепле сонечко дарувало гарний настрій тим, хто щодня стоїть на сторожі життя та майна мирних громадян району. З вітальними словами звернувся до своїх підлеглих начальник Лисянського Управління Сергій Олексійович Черненко: "Незважаючи на небезпеку, наше відомство першим приходить на допомогу тим, хто цього потребує. Цей рік був непростим: нам доводилося рятувати жителів району від аномально низьких температур, гасити пожежі. Кращих працівників Сергій Олексійович відзначив грамотами Обласного управління ДСНС України в Черкаській області.
Yes

Зі святом рятівників привітали: заступник голови районної ради Олександр Степанович Галушка, голова районної державної адміністрації Володимир Миколайович Павличук. Вони наголосили, що рятівники зберігають найцінніше, що є в кожної людини — життя. Побажали їм всіляких гараздів, якомога більше життєвих благ та якомога менше тривожних викликів. Кращих працівників відзначили грамотами та подяками.
Незабутній концерт з нагоди свята подарували глядачам учні та вчителі Лисянського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія". Проникливі пісні про непрості будні рятувальників звучали з вуст учнів гімназії.