» » Голова районної ради Ярослав Попко, взяв участь у нараді, щодо логістики воїнів АТО з Лисянщини

Голова районної ради Ярослав Попко, взяв участь у нараді, щодо логістики воїнів АТО з Лисянщини

Автор: admin 5-02-2016, 08:55

Заступник голови райдержадміністрації констатував: спостерігається брак злагодженості між службами, які відповідальні за роботу із військовослужбовцями, сільськими радами. База даних, як така, ще повністю не сформована, центр допомоги воїнам АТО існує формально.
Як наголосив голова районної ради, співголова координаційної ради В.Борисенко, яка опікується центром у вільний від основної роботи час, при всьому її бажанні, не може приділити достатньої уваги атовцям. Адже у неї багато справ: організація благодійних акцій, збір теплих речей, продуктів харчування для бійців. Зрозуміло, сказав він, що потрібна відповідальна особа і окремий кабінет, де б проводились прийоми учасників АТО, вивчались їх потреби і надавалась відповідна допомога. До того часу, говорилося на нараді, роботу центру забезпечуватиме керівник відділу з питань надзвичайних ситуацій РДА.
Про те, що не повинно бути формального підходу до проблем воїнів говорив волонтер В.Койдан, який передав побажання бійців до органів місцевої влади: знайти можливість зарезервувати для них земельні наділи, адже їх при поверненні додому, хвилюються, може і не вистачити. Щоб цього не трапилося, потрібен громадський контроль за розподілом земельних ділянок у районі за участю, в тому числі і з числа колишніх воїнів-атовців. Адже вони мають першочергове право на їх отримання, - висловив своє бачення заступник голови райдержадміністрації.
Слід зауважити, що Лисянська районна рада зайняла активну позицію щодо порушеного вище питання. Так, саме з ініціативи її депутатського корпусу, безпосередньої участі голови районної ради Ярослава Попка, завдяки його зверненню до головного управління Держгеокадастру у Черкаській області з переліку земельних ділянок, право яких набувається на земельних торгах у формі аукціону, було виключено земельну ділянку площею 65,0352 га., яка розташована в адміністративних межах Бужанської сільської ради. Так, бійці отримали шанс на подальшу передачу цієї ділянки їм у власність.
Директор районного центру зайнятості наголосив, що працевлаштування військовослужбовців, які повернулися з війни, одне з ключових завдань, яке має вирішувати суспільство. Наразі на обліку в центрі зайнятості перебуває ще 21 особа, п’ять осіб з числа демобілізованих вже працевлаштовано.
Головний напрямок, на який нині зорієнтований військовий комісаріат, наголосив представник райвійськомату, окрім здійснення планової роботи з проведення призову та відбору на контрактну службу, це надання правового та соціального захисту військовослужбовцям та членам родин призваних військовозобов’язаних.


Корисні посиланняВхід на сайт

    Логін:


    Пароль:
Календар

«    Серпень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Погода в Лисянці