» » Свято ветеранів Черкащини.

Свято ветеранів Черкащини.

Автор: admin 1-03-2017, 11:43

Делегація ветеранів Лисянського району взяла участь у заходах,присвячених 30-ти річчю створення Черкаської обласної організації ветеранів.Свято відбулося в обласній філармонії.
Ветеранів вітали голова Черкаської обласної ради Вельбівець О.І.,який зазначив,що
30-річчя ветеранських організацій святкують по всій Україні. Ця цифра знакова. З одного боку, вона об'єднала дві епохи, через які ветерани пройшли і пронесли через ці роки свої ідеї, думки, сподівання. З іншого боку, 30 років - вік молодіжний, і ця цифра характеризує ветеранів у повній мірі. Адже більш молодих духом, енергійних і життєлюбних людей, ніж ветерани, напевно, немає,а також побажав і надалі бути затребуваними і дарувати тепло людям.
ПРИВІТАВ ВЕТЕРАНІВ ОБЛАСТІ директор департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА Чикало Р.О.
З теплими словами до ветеранів звернувся голова Черкаської обласної ветеранської організації Веретільник В.М.який розповів про історію створення ,становлення та розквіту найбільш чисельного громадського об’єднання.
Всі ми мусимо пам’ятати, що старість – це той берег, до якого припливе човен кожного з нас,зазначив Веретільник В.М.
Тож докладемо максимум зусиль, щоб зробити осінь життя кожного громадянина затишною, радісною і по справжньому золотою.А концерт Черкаського академічного заслуженого народного хору подарував учасникам урочистостей тепло і віру в те,що життя продовжується і воно прекрасне!
Районна організація ветеранів щиро дякує організатору поїздки голові районної ради Попку Я.А. за можливість побувати на ветеранському форумі Черкащини .