» » Лист-подяка депутату районної ради

Лист-подяка депутату районної ради

Автор: admin 8-03-2017, 14:30
Чи часто ми задумуємось над тим, що таке доброта? Добро вважають найціннішим скарбом . Воно, як сонечко зігріває, тішить і радує людей. Тільки доброта і милосердя роблять нас справжніми людьми. І дуже приємно, що в наш час живуть такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це доброзичливо, безкорисно та від щирого серця. В народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина. І доброта обов’язково повернеться до того , хто її віддає.

Не секрет, що кожне село міцніше тримається на ногах, коли поряд є надійні люди і безкорисливі помічники . Для нас - це депутат районної ради від партії «Батьківщина» Лариса Миколаївна Ляшенко . Саме з її ініціативи і матеріальної підтримки було придбано 30 стільців для сільського клубу. Ця підтримка – свідчення небайдужого ставлення до проблем громади. Бо кожен, проживши життя, залишає певну згадку про себе.

Висловлюємо слова вдячності за відмінне виконання депутатських обов’язків, небайдуже ставлення до своїх виборців, за людяність , доброту, щедрість, готовність прийти на допомогу.

З повагою громада с.Писарівки.