» » "Людина, яка засіває ниву любов’ю та добром"

"Людина, яка засіває ниву любов’ю та добром"

Автор: admin 9-03-2017, 11:34
Наше мальовниче село Тихонівка огорнуте з трьох сторін лісом, в якому проживають невтомні трудівники і справжні господарі. Тож недаремно односельчани вкотре обирають депутатом районної ради Попка Володимира Миколайовича, директора ТОВ «Світанок», якому люди ще в кінці 2003 року віддали в оренду свої земельні паї.
З того часу багато що змінилося. Прийшов справжній господар: в господарстві вчасно ореться, сіється, збираються з року в рік високі врожаї, в повній мірі проводяться розрахунки за оренду паїв.

Крім того, Володимир Миколайович не стоїть осторонь життя та проблем громади села. В зимовий період він опікується розгортанням снігу по вулицях села, влітку – надає косарку для косіння бур’янів, допомагає людям матеріально, уміє порадити та підтримати, завжди цінує думку інших.

З того часу як Попко В. М. дбає про Тихонівку, в селі багато що змінилося. Упорядкували огорожі біля городів при в’їзді в село, на двох центральних вулицях поклали 1,5 км асфальтобетону, побудували насипні дороги з твердим покриттям майже на всіх вулицях. З допомогою Володимира Миколайовича газ підведено до 55 житлових будинків, до ФАПу та сільського клубу підключено вуличне освітлення, зроблено капітальний ремонт братської могили, установлено нову огорожу на сільському кладовищі, зроблено ремонт та розмальовано автозупинки біля села. Не без участі Володимира Миколайовича збудований дитячий майданчик, відремонтовано фельдшерський пункт, закуплено холодильник та шафу для медикаментів. До того ж, виділяються кошти на невідкладну допомогу для фельдшерського пункту. Не забуває депутат і про пенсіонерів: надає продуктові набори до Дня громадян похилого віку, до Дня Перемоги, допомагає в проведенні свят Нового року, 8 Березня, Івана Купала.

В минулому році Володимир Миколайович в рахунок соціальної угоди відремонтував приміщення для сільської бібліотеки, зробив сучасний ремонт у клубі, провів водяне опалення. Відтепер усі святкові заходи проходять у теплому і затишному приміщенні. Транспортом ТОВ «Світанок» підвозять учнів до Яблунівського НВК. За сприянням Володимира Миколайовича цієї осені діти нашого села побували на екскурсіях в м. Умань та м. Корсунь- Шевчевківський, за що їх батьки щиро вдячні. В кінці 2016 року Попко В. М. виділив депутатські кошти, які були спрямовані на реконструкцію вуличного освітлення.

У такий скрутний час хочеться побажати Володимиру Миколайовичу, щоб він був завжди здоровий та залишався людиною, яка засіває ниву любов’ю та добром і сходить вона рясно та приносить щедрі плоди.