» » КОЛИ МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ

КОЛИ МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ

Автор: admin 21-03-2017, 11:19
Все частіше сучасна молодь розуміє переваги здорового способу життя. Ми розуміємо, що дівчатка повинні мати струнку фігуру, не палити, не вживати спиртні напої. Дівчинка — майбутня мати, тому повинна дбати про своє здоров'я та здоров'я її майбутнього малюка.
Хлопець — лицар, джентльмен, який зобов'язаний у разі небезпек захистити слабшого, майбутню родину, Україну. Тож, коли до нас завітав наш односелець, депутат районної ради Цуп Олег Миколайович з подарунком — спортивними тренажерами, ми були у захваті.
Цуп О. М., вручаючи подарунок, наголосив, що бути спортивним не лише модно, але й необхідно. Сільський голова Білоус О. В. сказав, що ці тренажери — лише початок, що він придбає ще й інший спортивний інвентар, який буде спонукати молодь вести здоровий та активний спосіб життя.
Ми — сучасна молодь — кажемо: модно бути молодим, спортивним, вихованим, толерантним, чемним… Ми, учні Дашуківської ЗОШ I-II ст., дуже дякуємо Олегу Миколайовичу і з нетерпінням чекаємо весни, щоб на спортивному майданчику встановити нові тренажери. Тренажери молодості, здоров'я, оптимізму.