» » КОЛИ В СЕЛІ ДОБРИЙ ГОСПОДАР

КОЛИ В СЕЛІ ДОБРИЙ ГОСПОДАР

Автор: admin 23-03-2017, 07:50
Так хочеться, щоб світ був прекрасним і життєлюбним, щоб нас, рубанчан, радували добрі події, віра в те, що всім стане краще. Бо наш люд щиросердний, трудолюбивий і дуже втомлений останніми подіями в країні. Він заслуговує пошани, визнання та всебічної людської радості. І так хочеться злагоди, добра і світлого неба! Саме про це я й хочу сказати.
Після розпаду Союзу багато молодих людей виїхали з села назавжди, стикаються по світах в пошуках роботи. Та ті, що залишилися в Рубаному Мості, мають дітей і село наше живе! Все тут змінилося, все оживає. Чому? Бо люди раді, що земельні паї віддали на обробіток директору фермерського господарства «Престиж АгроЛюкс», яким керує відомий і шанований всіма О. О. Пухир. Цю людину ми всі добре знаємо, бо він всіх чує і всім, кому потрібно допомагає; добропорядний, уважний, а саме головне – добрий господар. Та й робочих місць для молодих людей з’явилося немало, он лише на свинофермі стільки є роботи. Та ще й тендер виграв наш Олександр Олександрович на виготовлення кролячих кліток. Кому треба, приїжджайте і купуйте! А тут же працюють молоді люди, навіть із навколишніх сіл. Хороших справ, що радують усіх рубанчан, вистачає. Хочете побачити яка в нас пилорама - приїжджайте побачите. Тут все можна зробити і замовити, керує пилорамою Кучеренко В. А. І комора господарча у нас габаритна. Тут і корм готують для свиноферми, і хліба доводять до порядку, і сушать, і віють. В доброго господаря порядок всюди, тому й працюють в нас люди з сусідніх сіл.
Міняють дні, місяці, погода й час впливають на дорожнє покриття… І тут все в порядку. Зимою бульдозер розгортає сніги, влітку – трактори і машини рівняють шляхи. І дорога міжрайонного значення теж ремонтується за участю і розпорядженням керівника агрофірми.
А школа в нас хоч і початкова, теж прекрасна, чимало благодійних коштів витрачено на її ремонт, та Олександр Олександрович усвідомлює, що турбуючись про підростаюче покоління, він дбає про майбутнє нашого села. Відповідно й дитсадок в селі наче казка. Учні старших класів їдуть у сусідню Мар’янівську ЗОШ. Пальне для підвозу теж виділяє директор фірми «Престиж АгроЛюкс». Настане літо – всі учні з Рубаного Мосту можуть безоплатно відпочити в «Проліску», де О. Пухир робить все, щоб дітям було добре, смачно та радісно. Дорослі ж можуть відпочити біля ставочків, зариблених господарем фірми.
А старенькі як? Про церкву мріють. Наш Олександр Олександрович вже зробив фундамент для церкви, а влітку буде зведено стіни і покрівлю. Можна буде ходити і просити Бога, щоб скінчилась війна, щоб раділи діти, щоб здоровими були батьки.
Ми так хочемо, щоб мирно жив люд, а любов і добро єднали нас з Богом, бо він є, він все бачить і чує. А поки що ми, рубанчани, вдячні Пухирю О. О. за те, що він робить все, аби люди жили в гурті. Бо українські села тримаються на аграріях, а село Рубаний міст росте і міцно стоїть на підмурівку фермерського господарства «Престиж Агро Люкс».
Село, однак, старіє, безлюдніє, пустки заростають хащами. Керівник місцевого господарства направляє працівників, трактора з причіпом до таких подвір’їв, і гілля обрубаних дерев та кущів відвозять на сміттєзвалище.
Думаєте, що ми за роботами й світа не бачимо? Ні! У нашім cелі проходять величальні свята, завжди з широким і багатим застіллям. Всі – і працівники, і пенсіонери, і запрошені – відпочивають за святковим столом та ще й виступають із вітальними словами. А свят є багато – Новий рік, День захисника Вітчизни, 8 березня, 9 травня, день працівника сільського господарства, обжинки… В будинку культури, яким керує Тихолоз А. П., завжди відбувається святковий концерт. А хто не знає Медицьку О. А! В неї діти танцюють так у клубі, що хоч сам уривайся в той танець! Гарно і майстерно працює наша Олена. Та й будинок культури так відремонтовано, наче він стоїть у райцентрі, а не в селі звичайному. Все – в ажурі. Гроші на сценічні костюми виділив керівник фірми «Престиж Агро Люкс», депутат районної ради.
Окремо хочеться сказати, яке у нас свято Перемоги. Це не лише свято, а й поминальний день. В залі контори агрофірми традиційно багате застілля. Завжди чимало приїжджих гостей, у яких поховані в Братській могилі родичі.
Надворі весна – знову поштовх до нової дії. В центрі, біля магазину буде побудована альтанка (весною її обсадять деревами) для відпочиваючих чи втомлених з дороги людей. Це знову ініціатива О. О. Пухиря. З таким керівником, господарем і депутатом районної ради село житиме завжди.