» » НА СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

НА СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Автор: admin 1-04-2017, 15:07


Тридцятого березня відбулася чотирнадцята сесія районної ради VII скликання. Вів сесію голова районної ради Я. А. Попко. Приємним моментом сесії було нагородження за конкурс на кращу сільську раду за 2016 рік. Відтак «бронзу» здобула Журжинецька сільська рада, «срібло» - Босівська сільська рада, першість заслужено дісталась Виноградській сільській раді, яка і отримала перехідний Кубок. Сертифікати на отримання грошової премії та дипломи сільським головам-переможцям вручили під загальні оплески присутніх голова районної ради Я. А. Попко та голова райдержадміністрації В. М. Павличук.
Порядок денний містив у собі чотирнадцять різнопланових питань, серед яких чотири звернення депутатів Лисянської районної ради до Президента, Верховної ради та Кабінету Міністрів України. З першого питання «Про програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді Лисянського району на 2017-2020 роки» доповів начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації М. В. Субота. Вказана програма передбачає забезпечення комплексної системної і цілеспрямованої діяльності органів державної влади . місцевого самоврядування. Громадських організацій, сім’ї освітніх закладів щодо формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України.
Начальник фінансового управління райдержадміністрації Д. М. Олійник зачитав звіт про виконання районного бюджету за 2016 рік. Депутати затвердили ряд технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розміщених в адміністративних межах Будищенської, Смільчинецької, Лисянської сільських та селищної рад. Заступник керуючого справами, начальник відділу з питань організаційного, правового забезпечення, кадрової роботи та контролю районної ради Г. П. Козлова поінформувала народних обранців з питання дотримання антикорупційного законодавства, закликала вчасно подати електронні декларації й зважено віднестись до їх заповнення.
Про програму підтримки діяльності органів виконавчої влади на 2017-2020 роки поінформував голова райдержадміністрації, депутат обласної ради В. М. Павличук. Програма спрямована на створення умов для забезпечення безперебійного та ефективного виконання апаратом райдержадміністрації та її структурними підрозділами делегованих районною радою райдержадміністрації повноважень та владних повноважень, вирішення проблем соціально-економічного характеру. З питання «Про надання дозволу на списання майна» доповіла на сесії начальник відділу освіти райдержадміністрації Л. М. Гнатюк.
Активним був розгляд питання про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2016 №12-05/VII «Про районний бюджет на 2017 рік». Гострим обговоренням стало виділення коштів на проведення ряду ремонтних робіт в закладах медицини, освіти та культури. Депутатами керувало бажання зекономити кошти з бюджету шляхом залучення місцевих підприємців. Після тривалої дискусії було вирішено розглянути це питання на наступній сесії районної ряди, попередньо всебічно вивчивши, яким чином найбільш ефективно використати кошти з районного бюджету.


Корисні посиланняВхід на сайт

    Логін:


    Пароль:
Календар

«    Березень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Погода в Лисянці