» » Засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку, землекористування, екології, надзвичайних ситуацій та галузей народного господарства

Засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку, землекористування, екології, надзвичайних ситуацій та галузей народного господарства

Автор: admin 4-10-2017, 15:18
Yes

4 жовтня 2017 року постійна комісія з питань агропромислового розвитку, землекористування, екології, надзвичайних ситуацій та галузей народного господарства розглянули питання, що заплановано до порядку денного чергової сесії районної ради, що має відбутися 12 жовтня.
В роботі комісії взяли участь голова районної ради Ярослав Попко та заступник голови районної ради Олександр Галушка.
Серед профільних питань депутати підтримали проект районної програми боротьби з амброзією полинолистовою на 2017-2021 роки, яку представили заступник начальника управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації Мальчик А.В. та державний фітосанітарний інспектор Коваль Б.В.
Yes

Окрім того, члени комісії детально розглянули 8 технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розміщених на території Лисянського району в адміністративних межах Бужанської, Дашуківської, Рубаномостівської, Петрівсько-Попівської, Почапинської, Хижинської сільських рад. Дані проекти рішень розглядалися за участю представників відділу в Лисянському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області, сільських голів.