» » Засідання постійної комісії з питань підприємництва.

Засідання постійної комісії з питань підприємництва.

Автор: admin 2-10-2017, 16:05
В адмінприміщенні районної ради відбулося чергове засідання постійної комісії Лисянської районної ради з питань розвитку підприємництва, власності, приватизації, інвестиції, захисту прав споживачів та ЖКГ. В роботі комісії прийняли участь заступник голови районної ради Олександр Галушка та заступник голови райдержадміністрації Олександр Дубовий.
На порядку денному розглядалася ціла низка питань. Зокрема, про звернення жителів селища Лисянка про роботу кінотеатру «Перемога» в Лисянці.
Попередньо звернення були направлені для розгляду та надання конкретних пропозицій та планів відносно надання послуг та перспектив розширення діяльності зацікавленим організаціям.
Начальник відділу культури райдержадміністрації Заполочна Л.В. доповіла комісії, що кінотеатр «Перемога» належить до базової мережі закладів культури Лисянського району. Засновником є Лисянська районна рада. А в організаційно-методичному та управлінському підпорядкуванню заклад перебуває у КП «Черкасиоблкіно». На часі кінотеатр працює щороку з травня по вересень. Є можливість замовити приватний кінопоказ або культпохід, проводяться трансляції прямих ефірів футбольних матчів та боксу. Щотижня проводяться 1 або 2 сеанси на яких присутні, на жаль, в середньому до 10 осіб. Кошти за прокат фільмів сплачуються до КП «Черкасиоблкіно». З місцевого бюджету кінотеатр не фінансується. Для повноцінного відновлення функціонування кінотеатру потрібно профінансувати роботу працівників, провести капітальний ремонт будівлі, оновити крісла в залі, провести ремонт фойє.
Дубовий О.В., зазначив, що забезпечення роботи закладу потребує значного вкладення коштів в ремонт та модернізацію. Одночасно необхідно звернути увагу на доцільність , зважаючи на норми Бюджетного Кодексу України, зменшення кількості посадкових місць менше 200. Досвід показує , що робота таких закладів є дотаційною. Так кінотеатр у місті Черкаси , дотаційний та постійно дотується Черкаською міською радою. Можливо є доцільність розмістити установу в приміщенні колишнього АПК, яке опалюється і має велику актову залу, яку можно використовувати для демонстрування фільмів.
Заступник голови районної ради О.С.Галушка зазначив, що наш обов’язок відшукати кошти та прикласти зусилля для збереження будівлі, щоб не перетворити приміщення на зразок сільського будинку культури в селі Смільчинці, який знаходиться в аварійному стані, чи СБК в селах Хижинці чи Ріпки, де вже проведено демонтаж та розбору аварійних будівель.
Депутати Погорілий В.М., та Попко А.М., акцентували на недопущенні втрати об’єкту. Вказали на необхідність зберегти приміщення для громади, вишукати кошти та провести ремонтні роботи, встановити шатрову кришу.
За результатами розгляду звернення жителів селища запропоновано райдержадміністрації надати пропозиції щодо роботи кінотеатру.
Також на комісії розглянуто звернення адміністрації, учительського та батьківського колективів Лисянського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія» Лисянської районної ради Черкаської області щодо розміщеної біля навчального закладу старої будівлі спортивного залу. Вказане приватизоване приміщення впродовж багатьох років стоїть напівзруйноване, закидане будівельним та побутовим сміттям, заросло бур’янами та кущами. Діти на перервах та в позаурочний час використовують територію біля вказаної будівлі за власними потребами, піддаючи небезпеці власне здоров’я та життя. Нещодавно власник даного об’єкту забив двері та вікна будівлі фанерними щитами для запобігання проникнення сторонніх осіб всередину приміщення. Але небезпека існує. Адже фронтон напівзруйнованої будівлі може завалитись в будь-який час. На погляд дописувачів необхідно або відновити будівлю, або огородити. На думку авторів звернення вирішення даного питання можливо спільно з Лисянською селищною радою та депутатським корпусом.
Дане звернення було попередньо направлене для розгляду до Лисянської селищної ради, яка надала відповідь, що не може посприяти у вирішенні вищевказаної проблеми у зв’язку з відсутністю вільних коштів у місцевому бюджеті. Проте повідомила, що з власником напівзруйнованої будівлі ведеться мова про спільне вирішення проблеми та приведення будівлі до стану згідно будівельних норм.
Комісія зваживши всі аргументи рекомендувала Лисянській селищній раді та власнику майна здійснити заходи для недопущення травмування людей на об’єкті та інформувати про виконання.
Черговим питанням порядку денного був звіт про виконання «Програми сприяння функціонування Центру надання адміністративних послуг при Лисянській районній державній адміністрації на 2015-2017 роки», який довела до відому завідувач сектору надання адміністративних послуг Лисянської райдержадміністрації – адміністратор Ольга Макушенко.
Також на засіданні комісії розглядалися проекти рішень до наступної сесії районної ради, а саме: про Програму сприяння функціонування Центру надання адміністративних послуг при Лисянській районній державній адміністрації на 2018-2022 роки; затвердження проміжного ліквідаційного балансу Бужанського міжшкільного навчально-виробничого комбінату»; про проект рішення районної ради «Про вихід зі складу засновників редакції громадсько - політичної газети «Понад Тікичем».
Багато запитань у депутатів викликав проект рішення районної ради про затвердження Статуту Лисянської ЦРЛ в новій редакції, який презентували заступник головного лікаря Лисянської ЦРЛ Коптєва Т.Л., та головний лікар Виноградської ЦРЛ Шевченко М.Т. Проект рішення районної ради подається з метою приведення Статуту Лисянської ЦРЛ до вимог чинного законодавства по приведенню мережі закладів охорони здоров’я Лисянського району у відповідність до законів України та реорганізації Виноградської дільничної лікарні у Виноградську амбулаторію загальної практики – сімейної медицини та переведенням стаціонару Виноградської ДЛ в терапевтичне відділення №2 Лисянської ЦРЛ. Як зазначили доповідачі - істотних змін в роботі для працівників Виноградської дільничної лікарні немає і підстав для погіршення надання медичних послуг не має.
Комісія погодила відділу освіти Лисянської райдержадміністрації надання в оренду приміщення Почапинського НВК для організації буфетного обслуговування учнів та договори оренди майна.


Пам’ятні та ювілейні дати
Корисні посиланняВхід на сайт

    Логін:


    Пароль:
Календар

«    Жовтень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Погода в Лисянці