» » Відбулася позачергова сесія районної ради

Відбулася позачергова сесія районної ради

Yes

11 липня 2018 року в сесійній залі Лисянської районної ради відбулася 28 позачергова сесія районної ради. Провів сесію голова районної ради Ярослав Попко.
Передумовою проведення сесії стало клопотання Лисянської райдержадміністрації про розгляд невідкладних питань: «Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 №23-02/VII «Про районний бюджет на 2018 рік» та прийняття районної програми підтримки комунального некомерційного підприємства «Лисянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Лисянської районної ради».
Першим питанням порядку денного депутати розглянули програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Лисянському районі та підтримки комунального некомерційного підприємства «Лисянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Лисянської районної ради на 2018 рік, яку представила Коптєва Тетяна Леонідівна – головний лікар КНП. Враховуючи всебічний розгляд цього питання на трьох постійних комісіях та президії районної ради, депутати одноголосно схвалили програму та прийняли відповідне рішення.
Для забезпечення діяльності КНП «Лисянський РЦ ПМСД», прийнято в новій редакції штатний розпис та умови оплати праці головного лікаря.
Начальник фінансового управління райдержадміністрації Дмитро Олійник ознайомив з проектом рішення щодо внесення поточних змін до районного бюджету.
Наступним питанням депутати внесли зміни до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Лисянського району та доповнили його «Порядком проведення засідання комісії з конкурсного відбору та критерії оцінювання тестувань, вирішення ситуаційних завдань та презентації перспективного плану розвитку закладу при проведенні оцінювання кандидатів на зайняття вакантних посад директора закладу загальної середньої освіти Лисянського району».
Виявленням громадянської позиції стало прийняте депутатами звернення до Президента України та Міністра закордонних справ України про активізацію роботи щодо звільнення Олега СЕНЦОВА та інших громадян України, засуджених у Росії за сфабрикованими кримінальними справами.