» » Відбулася позачергова сесія районної ради

Відбулася позачергова сесія районної ради

Автор: admin 5-10-2018, 15:18
Yes

Минулого тижня за потреби невідкладного вирішення важливих питань відбулася тридцята позачергова сесія районної ради, яку вів голова Ярослав Попко. З першого питання виступила головний лікар КНП "Лисянський РЦ ПМСД" Тетяна Коптєва з пропозицією затвердити зміни до районної програми розвитку паліативної допомоги, в рамках якої невиліковно хворі жителі нашого району забезпечуються відповідними знеболювальними препаратами. Також для безкоштовного надання хворим на цукровий діабет інсуліну було проведено роботу з селищною та сільськими радами, які мають надати або вже надають субвенції для погашення боргів перед аптечними установами. Відрадно констатувати факт, що зараз ці медикаменти відпускаються хворим безкоштовно (було внесено зміни до програми економічного і соціального розвитку Лисянського району стосовно цього питання).
На сесії призначили директором Почапинського НВК Єгора Стадника, побажали плідної праці й умілого очолювання педагогічного та учнівського колективів. Поряд з цим народні обранці обговорили питання недопущення забогованості по захищеним статтям в галузі освіти, а також необхідності затвердження плану заходів, ощадливого використання бюджетних коштів, що дадуть можливість суттєво зменшити дефіцит.
Розглянули депутати питання функціонування інклюзивного центру в районі, внесли зміни до бюджету на нинішній рік, зокрема районна рада затвердила співфінансування 414 тисяч гривень на будівництво медичної установи в Почапинцях. Проект більше ніж на чотири мільйони гривень передбачає не лише будівництво, а й забезпечення новим автомобілем швидкої допомоги, усім необхідним обладнанням закладу для надання медичних послуг на гідному рівні. Ярослав Попко поставив завдання своїй колезі, депутату районної ради, головному лікарю КНП "Лисянський РЦ ПМСД" Тетяні Коптєвій забезпечити заклад молодими кваліфікованими кадрами.
Також народними обранцями було проголосовано за звернення депутатів Лисянської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, про недопущення підвищення ціни на газ для потреб населення (текст звернення друкуємо нижче).
Завершилася сесія пропозицією депутата Владислава Лациби звернутися до Черкаської обласної ради внести зміни до перспективного плану територіальних громад Черкаської області, в якому б зазначалося, що на території Лисянського району буде створено три об'єднані громади: Лисянська, Бужанська та Виноградська.