» » НА СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

НА СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Автор: admin 21-11-2018, 12:39
Yes

Нещодавно під очільництвом заступника голови районної ради Олександра Галушки відбулася чергова 32 сесія районної ради VII скликання. Із п'ятнадцяти питань порядку денного кілька стосувалися до змін різнопланових програм. Зокрема, депутати проголосували за зміни в медичній галузі району: стосовно інформатизації закладів охорони здоров'я; протидії ВІЛ/інфекції/СНІДУ; а також затвердили новий Статут комунального закладу "Лисянська центральна районна лікарня". Всі зміни зумовлені ходом реформування медицини в Україні. Розглядаючи зміни в програмі "Турбота", до користувачів соціальних послуг були додані добровольці, які захищали Батьківщину в зоні АТО.
В ході сесії депутати надали дозвіл затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розміщених в адмінмежах Босівської сільської та Лисянської селищної рад. Також проголосували за списання основних засобів об'єктів районної комунальної власності по галузі освіти (старі котли та меблі).
Народні обранці проголосували за внесення змін до Програми підтримки діяльності органів виконавчої влади та прийняли Програми інформатизації Лисянського району та розвитку боксу. У рамках останньої є забезпечення проведених щорічних селищних, районних змагань з боксу, організація підготовки та участь спортсменів у спортивних заходах обласного рівня, включаючи підготовку збірної Лисянщини. Запланували передбачити під час формування місцевих бюджетів кошти на покращення матеріально-технічної бази, придбання та поновлення спортивного інвентарю та обладнання. А також необхідне сприяння участі тренерів-викладачів та суддів у методичних, навчально-наукових семінарах.
Голова постійної комісії з питань освіти, культури, засобів масової інформації, у справах молоді, спорту, охорони здоров'я та соціального забезпечення населення Микола Шевченко прозвітував про роботу комісії за три роки. З початку каденції було проведено 27 засідань комісії, на яких розглянули 184 питання.
— Хочу подякувати усім членам постійної комісії за спільну роботу, — сказав Микола Трохимович, — побажати та примножувати добрі справи на користь громади району. Також висловлю думку, що одна комісія, якою б дієвою вона не була, не варта нічого. Тільки у спільній, комплексній роботі всіх постійних комісій, районна рада набуває істинно діючого характеру, як орган місцевого самоврядування і в співпраці з відділами райдержадміністрації може спільно визначити напрямок руху тільки в бік покращення, добробуту, комфортності проживання нашої громади. Ми обрані дбати про інших, а значить змінити життя на краще.
На завершення сесії депутати проголосували за внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Лисянського району та районного бюджету на 2018 рік.