» » Бужанська школа - переможець фінального етапу проекту Zero Waste School Ukraine

Бужанська школа - переможець фінального етапу проекту Zero Waste School Ukraine

Автор: admin 10-12-2018, 11:53
'Фото

Весною 2018 року Klitschkofoundation разом із партнером Coca-Cola Foundation та компанією Coca-Cola, оголосили проект Zero Waste School, який навчить школярів та вчителів через неформальне навчання впровадити культуру сортування відходів у своїй школі, громаді, а згодом і у світі. Програма проекту допоможе учасникам зрозуміти важливість їхньої участі у громадському житті та співпраці всередині громади.
Було відібрано 50 шкіл України, які візьмуть участь у конкурсі і пройдуть практичний семінар із управління проектами, складуть план реалізації власного проекту, навчаться прогнозувати ризики, комунікувати зі стейкхолдерами та ЗМІ.
Переможцями визнано 25 шкіл України і серед них – Бужанська школа.
29 листопада за сприянням голови районної ради Ярослава Попка, голови райдержадміністрації Володимира Павличука та сільського голови Валентини Стадник, депутата районної ради Андрія Багателі, директора СТОВ «Бужанське» Сергія Вдовиченка, в одному з київських офісів на Хрещатику, відбулося нагородження пресувальною машиною для сміття переможців фінального етапу екологічного проекту Zero Waste School Ukraine, команди під назвою “Еволюція” комунального опорного закладу «Бужанський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Лисянської районної ради Черкаської області» у складі Ольги Галкіної, Богдана Довгаля, Анастасії Коптєвої і Марії Галкіної.
Як розповіла керівник бужанської команди Ольга Галкіна - захід пройшов на одному диханні. Були запрошені чудові спікери, які надавали консультації з питань практики використання пресу. У дружньому колі обмінювалися враженнями від участі в проекті, ідеями, перспективами впровадження принципів ZWS, труднощами у зміні еко Ментальності нації.