» » СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ

СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ

Автор: admin 20-12-2018, 11:27
лік.jpg

2018 рік став роком реформ в нашій країні. Не обійшла медична реформа і галузь медицини Лисянського району. З початку нинішнього року реформовано Виноградську лікарню в амбулаторію загальної практики сімейної медицини з терапевтичним відділенням №2 Лисянської ЦРЛ (стаціонар на 10 ліжок). До кінця року майже 3000 жителів заключать договори на медичне обслуговування з лікарями Виноградської лікарні.
З ініціативи депутатів та особисто голови сільської ради Демерзи М. А. було придбано імпортну стоматологічну установку майже за 100000 грн., а також житло для лікаря-стоматолога.
Відома річ, що лікарня живе не тільки проблемою лікування. Багато зусиль потрібно докладати у вирішенні господарчих питань. У нинішньому році завершено заміну дерев'яних вікон на енергозберігаючі пластикові. Та основною проблемою стала заміна котла для опалення нашої медустанови. Відповідне депутатське звернення було направлене на ім'я голови районної ради Попка Я. А. та голови районної державної адміністрації Павличука В. М. Вони оперативно відреагували на дане прохання та на сесії було виділено 45000 грн. бюджетних коштів на придбання твердопаливного котла. Далі стало проблемою його установка, адже на це потрібно було майже 60000 гривень. Спільними зусиллями це питання було оперативно вирішене. Ініціатором допомоги став голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Павличук В. М. та сільський голова с. Виноград Демерза М. А. Вони вийшли з ініціативою до голів сіл, яких обслуговує Виноградська лікарня. Це сільські голови: с. Рубаний Міст Скригонюк П. І., с. Мар'янівка Бурлака М. В., с. Шубині Стави Демчук І. І., с. Босівка Шваюк О. М., с. Ріпки Жувака В. П., с. Вотилівка Вишнівецький П. О. та с. Федюківка Папіровий В. О., які допомогли коштами з місцевих бюджетів від 7000 до 10000 грн. кожний.
Напередодні Нового року та Різдва Христового колектив Виноградської амбулаторії та сотні хворих, які звертаються за медичною допомогою в нашу медустанову, бажають тим, хто опікується нашим закладом, благополуччя та миру. Хай всім вам щастить!