» » ФЕСТИВАЛЬ КОЛЯДОК ТА ЩЕДРІВОК

ФЕСТИВАЛЬ КОЛЯДОК ТА ЩЕДРІВОК

Автор: admin 17-01-2019, 16:31
Yes

Звичаї і традиції нашої держави сягають глибини віків і не перестають дивувати та захоплювати своєю неповторністю, емоційністю та душевністю. Календарно-обрядові пісні зимового циклу постають живим свідченням формування нашого менталітету, ставлення до релігії, до світу природи, до краси, до людей.
9 січня 2019 року районним будинком дитячої та юнацької творчості з метою збереження і примноження культурної спадщини рідного краю, вивчення традицій та звичаїв українського народу проведено фестиваль "Щедрівочка щедрувала". Учасниками цього по-справжньому казкового, мелодійного й чарівного дійства стали такі колективи: "Щедрівочка" (Вотилівський НВК), "Дзвіночки" (будинок творчості), "Різдвяна зірка" (Шубиноставська ЗОШ), "Коляда" (Мар'янівський НВК), "Квіти України" (Бужанська ЗОШ), "Колорит" (Лисянський НВК), "Коляда" (Лисянська ЗОШ №2), "Джерельце" (Журжинецький НВК).
Наприкінці дійства голова районної ради Я. А. Попко і голова райдержадміністрації подякували учасникам за приємно проведений час, веселу атмосферу, чудові колядки та щедрівки в етнічній і сучасній обробці. Нагородили учасників грамотами та солодкими подарунками.