» » У Лисянці вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

У Лисянці вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Автор: admin 27-02-2019, 10:45
Yes


П’ятий рік поспіль в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні, вшановуючи подвиг учасників революції Гідності та віддаючи належну шану тим, хто загинув протягом кривавих січневих та лютневих днів 2014 року. Саме в ці дні під час Євромайдану протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя більше ста активістів Майдану. Україна і досі оплакує своїх героїв. Пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє.
Вшанувати їхню пам’ять 20 лютого на площі Миру в Лисянці прийшли голова районної ради Ярослав Попко, голова райдержадміністрації Володимир Павличук, жителі селища та району, представники установ та організацій, учні загальноосвітніх шкіл. Організували мітинг-реквієм працівники районного будинку культури.
У своїй промові голова райдержадміністрації Володимир Павличук наголосив, що основне завдання влади країни – зробити усе, аби винні у смерті Небесної Сотні були встановлені та покарані, загибель Героїв майдану не виявилася марною, а простих українців – допомогти творити європейське майбутнє України. А воно, це майбутнє, сьогодні виборюється на полях боїв з російськими окупаційними військами. Тому поряд з Героями майдану вшанували і Героїв АТО. Військовий комісар Сергій Рукавець нагородив велику групу колишніх воїнів відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції», а батько Тараса Проценка одержав медаль «Захисник Вітчизни», якого нагородили посмертно.
Хвилиною мовчання учасники й присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, котрі загинули від куль снайперів під час революції Гідності, захищаючи майбутнє нашої держави, права і свободи людини. У небо діти запустили жовто-блакитні кульки, як символ невмирущості української душі.