» » НА СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

НА СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Автор: admin 6-03-2019, 10:09
Минулого тижня, під головуванням Ярослава Попка, відбулася 34 позачергова сесія районної ради, з метою вчасного розгляду подання Державної служби геології та надр України з розгляду питання про погодження ТОВ "Сучасна будівельна кераміка" щодо отримання спеціального дозволу на користування ділянками надр з метою геологічного вивчення суглинків ділянок Довга та Центральна в адмінмежах Босівської і Ріпківської сільських рад. Депутати одностайно відмовили у погодженні надання у користування ділянок надр, врахувавши думку територіальних громад сіл Босівки та Ріпок.
Розглянуто та затверджено зміни до рішення "Про районний бюджет на 2019 рік" в частині прийняття субвенції від Лисянської і Бужанської новостворених об'єднаних територіальних громад для забезпечення безперебійного фінансування галузей освіти, охорони здоров'я, соціального захисту і культури.
Одним із питань порядку денного було дострокове припинення повноважень трьох депутатів районної ради у зв'язку з обранням їх депутатами до новостворених Лисянської та Бужанської ОТГ. Згідно до закону України "Про місцеві вибори" їх місце займуть наступні за черговістю кандидати у депутати до районної ради.
На сесії також затвердили план роботи Лисянської ради на 2019 рік, штатний розпис комунального поліграфічного підприємства та про продовження терміну дії контракту з керівником комунального поліграфічного підприємства Лисянської районної ради.