» » ЗМАГАЛИСЯ ДЕПУТАТИ ТА ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ

ЗМАГАЛИСЯ ДЕПУТАТИ ТА ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ

Автор: admin 18-03-2019, 10:11
Yes

16 лютого 2019 року розпочалися обласні змагання на кубок голови Черкаської облдержадміністрації з футзалу та волейболу серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад, державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, в яких взяла участь і наша збірна команда Лисянського району. У Звенигородці розпочались зональні змагання з футзалу, де приймали участь збірні команди Звенигородського, Шполянського, Катеринопільського та Лисянського районів. Вигравши в усіх трьох іграх наша команда зайняла перше місце і вийшла в полуфінал зональних змагань.
Через дві неділі в Городищі відбулись зональні полуфінальні ігри, де брали участь команди Городищенського, Драбівського, Чигиринського та Лисянського районів. Наша команда виграла усі три гри відповідно з рахунками 5:2, 1:0, та 8:0, таким чином вийшла до фіналу обласних змагань.
Фінальні ігри проходили 17 березня в Черкасах в палаці спорту "Будівельник". У фіналі команди були розподілені на дві групи. В групі "А" збірні команди Черкас, Городищенського та Уманського районів. В групі "Б" збірні команди Лисянського, Золотоніського та Драбівського районів. Наша команда виграла в своїй групі дві гри з рахунком 8:1 у драбівської команди та 4:2 — у золотоніської команди і вийшла в фінал, друге місце в групі зайняла команда Золотоніського району. З групи "А" перше місце виграла збірна команда Черкас, друге місце у — Городищенського району. Команди, які зайняли друге місце в своїх групах, грали за 3-4 місце. Золотоніський район виграв з рахунком 3:0 у Городищенського району.Наша команда в напруженій та безкомпромісній грі, пропустивши на останній хвилині гри другий гол, поступилась з рахунком 1:2, де в підсумку зайняла друге загальнокомандне місце. Команда була нагороджена грамотами та медалями.
Хочеться подякувати всім учасникам нашої збірної команди: Багателі Андрію, Головничу Євгенію, Макушенку Олександру, Притулі Миколі, Лисковцю Артему, Чугунову Ігорю, Юхимчуку Віктору, Сализі Андрію, Клименку Богдану, Вельбівцю Олександру, Попку Ярославу та Павличуку Володимиру. Окрема подяка голові Черкаської облдержадміністрації Вельбівцю Олександру Івановичу, голові Лисянської районної адміністрації Павличуку Володимиру Миколайовичу, голові Лисянської районної ради Попку Ярославу Андрійовичу та голові комунального підприємства фізкультурно-оздоровчого клубу "Колос" Гордієнку Сергію Петровичу за матеріальну підтримку, підготовку команди та забезпечення транспортом в цих змаганнях.