» » Навчання депутатів

Навчання депутатів

Автор: admin 1-04-2019, 09:53
28 березня 2019 року в адміністративному приміщенні районної ради проведено навчання для депутатів районної щодо порядку заповнення та здачі електронних декларацій особи, уповноваженої х на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Навчання провела Козлова Галина Павлівна, заступник керуючого справами, начальник відділу з питань організаційного, правового забезпечення, кадрової роботи та контролю виконавчого апарату районної ради, уповноважена посадова особа з питань запобігання та виявлення корупції в виконавчому апараті районної ради.
При проведенні навчання були надані роз’яснення щодо порядку заповнення е-декларацій, відповідальності за подання недостовірних відомостей, неподання та несвоєчасне подання декларацій, наголошено на строках їх подання та здійсненні перевірки щодо фактів неподання та несвоєчасного подання декларацій депутатами районної ради.
Під час наради обговорено порядок подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані та інших питань, що потребують винесення змін в е-декларацію. Надано роз’яснення по дотриманню правил запобігання та врегулювання конфлікту інтересів депутатами районної ради.