» » Відзначення переможців Всеукраїнського та обласного конкурсів на кращий колективний договір

Відзначення переможців Всеукраїнського та обласного конкурсів на кращий колективний договір

Yes

21 травня 2019 року голова районної ради Ярослав Попко разом з головою первинної профспілкової організації виконавчого апарату районної ради Галиною Козловою та головою Лисянської районної профспілкової організації працівників державних установ Володимиром Жмурком прийняли участь в роботі V пленуму Черкаської обласної організації профспілки працівників державних установ.
На пленумі відбулося нагородження переможців Всеукраїнського та обласного конкурсів на кращий колективний договір у 2018 році. Так за підсумками обласного огляду-конкурсу «Колективний договір, ефективність роботи – основа захисту трудових прав працюючих» серед трудових колективів галузі за 2018 рік серед організацій, які фінансуються за рахунок місцевого бюджету, чисельністю працюючих до 50 осіб, визначено переможцем та нагороджено Дипломом І ступеня і грошовою винагородою первинну профспілкову організацію Лисянської районної ради (голова районної ради Я.Попко, голова профкому Г.Козлова).
За результатами обласного конкурсу, Президією обкому профспілки було направлено матеріали для участі у Всеукраїнському галузевому конкурсі на кращий колективний договір. За наслідками якого конкурсні матеріали Лисянської районної ради визнано одними із кращих в Україні і відзначені дипломом ІІ ступеня переможця конкурсу Профспілки працівників державних установ України на кращий колективний договір у 2018 році та грошовою винагородою.
В урочистій атмосфері на пленумі пройшло нагородження переможців конкурсів дипломами.
Також голова Черкаської обласної організації профспілки працівників державних установ Катерина Кучугурна відзначила за вагомий особистий внесок у розвиток соціального діалогу, активну роботу щодо захисту трудових і соціально-економічних прав та інтересів працюючих, участь в огляді конкурсі на кращий колективний договір голову профкому Галину Козлову - Почесною Грамотою Черкаського обласної організації профспілки працівників державних установ та Подяками - голову Лисянської районної ради Ярослава Попка, а також голову райкому профспілки Володимира Жмурка.