» » ПРЕКРАСНА ПОРА ДИТИНСТВА

ПРЕКРАСНА ПОРА ДИТИНСТВА

Автор: admin 31-05-2019, 14:45
Yes

З 1998 року 1 червня щорічно відзначається «Міжнародний день захисту дітей». Дитинство - найніжніший та найщасливіший час у житті кожної людини. Кожен день наповнений новими відкриттями та пригодами. А у пам`яті залишаються тільки найяскравіші спогади.
Напередодні цього незабутнього та прекрасного свята на площі Миру у Лисянці відбулися святкові заходи. Танцювальні флешмоби, вокальні композиції, настільні ігри, змагання, квести надавали святкового настрою, а найголовніше – дітки були щасливі й усміхнені. Від народного депутата України В. Ничипоренка працювали надувна гірка та батути, де дітки могли виплюхнути свою нестримну енергію, а щоб втамувати спрагу - отримували безкоштовний вітамінізований сік. Свято вийшло на славу завдяки прекрасній організації районного Будинку дитячої та юнацької творчості, шкіл, садочків, влади району та її структурних підрозділів. Насамкінець дітки могли поласувати безкоштовним морозивом.
Насичена програма, дружня атмосфера, незабутні враження, приємні емоції, цікаві зустрічі, спілкування, веселе проведення часу – діти та дорослі відпочивали разом впродовж усього дня, отримавши масу задоволення та незабутніх вражень. Навіть трішки жаль, що такий день, як і день народження, буває лише раз на рік.