» » ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ

ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ

Автор: admin 3-06-2019, 16:39
Yes

Саме такими словами розпочала свято, присвячене Міжнародному дню захисту дітей у Лисянському центрі соціальної реабілітації дітей інвалідів його ведуча Ольга Кальченко. Надзвичайно динамічне, цікаве та пізнавальне свято влаштували для діток Лисянський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді райдержадміністрації спільно з працівниками центру соціальної реабілітації. Дітки танцювали, грали в ігри, розповідали віршики про рідну країну, про щасливе дитинство у колі рідних.
На свято завітав голова районної ради Ярослав Попко та не з пустими руками, а з прекрасним смачнючим тортом, яким дітки поласували наприкінці свята. Далі була прекрасна, цікава гра під назвою "Шоколадна ігротека", від якої діти були просто в захваті. Вони відгадували улюблені ласощі на картинках, із зав'язаними очима і отримували їх у подарунок, прикрашали торти на свій смак, сортували цукерки на швидкість, вгадували, скільки цукерок у повітряній кульці та багато іншого. Здавалося, навіть морозиво та шоколад танули від теплої атмосфери в залі. Зовсім не помітно було, що ці діти мають або мали якісь фізичні вади, вони зовсім не відрізняються від звичайних: так само граються, сміються, радіють, змагаються, просто потребують більше уваги, любові, людяності та милосердя.
Справді, чужих дітей не буває і як добре, що є ще в сучасному світі люди, здатні співчувати та допомагати ближнім. Це Л. С. Мішурінська, яка подарувала дітям в честь свята прекрасних хом'ячків. Фінансово чи подарунками допомогли також представники церкви християн-баптистів, отець Миколай (с. Босівка), підприємець Г. М. Козьміна, магазини "Аврора", "Чай-Кава". Від Лисянського РайСТ діти отримали прохолодне морозиво. Разом дорослі створили для цих діток незабутнє свято, ще раз довівши, що доброта рятує світ, а підтримка і милосердя допомагають забути про будь-які вади і дають можливість радіти кожному прожитому дню.