» » У ШКОЛАХ РАЙОНУ ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК

У ШКОЛАХ РАЙОНУ ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК

Автор: admin 7-06-2019, 10:31
Yes

31 травня в школах району пролунав останній дзвоник. Малечі він сповістив про те, що настала чудова пора — літні канікули. Для випускників цей день був трішки сумним, тому що настала пора розставання з дитинством, попереду — доросле життя
На традиційне свято останнього дзвоника до Лисянської ЗОШ №2 учнів і вчителів завітали голова районної ради Ярослав Попко, заступник селищного голови Віктор Книш, головний лісничий Лисянського держлісгоспу Віталій Марусіч. Вони, як люди з досвідом, насамперед радили випускникам здобути хорошу освіту, яка б для них стала не просто шансом, а й гарантією майбутнього працевлаштування, самореалізації та достатку. Щирими словами, красивими хореографічними композиціями та піснями привітали випускників учні молодших класів. Були цього дня і нагороди — подяки та Похвальні грамоти за відмінне навчання, участь у районних, обласних і всеукраїнських конкурсах, які вручив директор школи Анатолій Присяжнюк, а Віталій Марусіч відзначив кращих юних лісівників школи.
І ось настала хвилююча мить… Звучить останній дзвінок, останній вальс на подвір'ї рідної школи. В повітря злітають різнокольорові кульки. Радість та смуток переповнювали серця 16 випускників-одинадцятикласників. Навчання для них у школі закінчилося. Попереду — незвіданий шлях дорослого, складного світу, в якому кожен має знайти своє місце під сонцем.