» » ВІДБУЛАСЯ ПЕРША СЕСІЯ ВИНОГРАДСЬКОЇ ОТГ

ВІДБУЛАСЯ ПЕРША СЕСІЯ ВИНОГРАДСЬКОЇ ОТГ

Yes

12 липня відбулося перше пленарне засідання сесії новообраної Виноградської сільської ради, на якій були присутні голова районної ради Я. А. Попко,голова райдержадміністрації В. М. Павличук, новообрані сільський голова і депутати. На порядку денному сесії були питання про обрання секретаря та заступника голови сільської ради, про початок реорганізації Вотилівської, Мар’янівської, Ріпківської, Рубономостівської, Федюківської сільських рад шляхом приєднання до Виноградської сільської ради, про покладання обов'язків старост.
Відкрила сесію голова Виноградської виборчої комісії Т. М. Обманюк, яка оголосила результати виборів сільського голови та депутатів. Вона також проаналізувала хід виборів та оцінила роботу виборчих комісій і зазначила, що організація та порядок виборчого процесу були на високому рівні, вручила новообраним депутатам тимчасові посвідчення та побажала їм плідної праці на благо громади. Відповідно до чинного законодавства М. А. Демерза, який за результатами голосування на виборах набрав найбільшу кількість голосів, склав присягу, прийняв повноваження Виноградського сільського голови та отримав посвідчення.
Потім депутати приступили до розгляду питань порядку денного сесії та прийняли ряд важливих рішень відповідно до порядку денного. Зокрема, було затверджено заступником сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради О. О. Белікова, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Л. М. Іванчук, обрано виконавчий комітет сільської ради, три постійні комісії та їх голів. Шляхом таємного голосування було обрано секретаря сільської ради Н. В. Федоренко (жителька с. Федюківка), покладено обов’язки в. о. старост на екс-сільських голів сіл, які ввійшли до складу ОТГ. Тимчасове виконання старости с. Вотилівка покладено на заступника сільського голови. Розглядалися також інші питання, за результатами яких прийняті відповідні рішення.
Очільника громади та депутатський корпус привітав голова районної ради Я. А. Попко: «Усвідомте всю відповідальність, яка покладатиметься на вас за ваші рішення. Зробіть так, щоб життя жителів Виноградської ОТГ покращилося, а рівень розвитку громади щорічно зростав. Мудрих та виважених рішень вам на благо громади».
Приєднався до вітань голова райдержадміністрації В. М. Павличук. Він побажав голові та депутатам плідної співпраці на благо громади.
Новообраний сільський голова М. А. Демерза висловив сподівання, що спільними зусиллями вдасться покращити життя людей у новоствореній громаді.


Корисні посиланняВхід на сайт

    Логін:


    Пароль:
Календар

«    Серпень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Погода в Лисянці