» » Найспортивніше село Черкащини

Найспортивніше село Черкащини

Автор: admin 31-08-2019, 08:26
Yes

31 серпня в Хижинцях на недавно збудованому майданчику з штучним покриттям відбулись зональні ігри з міні-футболу серед сіл трьох районів Лисянського (с. Хижинці), Тальнівського (с. Кобринове) та Маньківського (с. Молодецьке) обласних змагань "Найспортивнішого села Черкащини 2019 року". Вже не перший раз наш район приймає зональні ігри з міні-футболу "Найспортивнішого села Черкащини". В цьому році честь Лисянського району захищають футболісти з села Хижинці. Ці змагання проходять під егідою обласної ради та облорганізації ВФСТ "Колос".
Після прибуття команд змагання відкрив голова села С. В. Ярошевський, який привітав всіх учасників, зазначив, що наша Лисянська земля завжди рада гостям, побажав добробуту, злагоди в сім'ях спортсменів, здоров'я та успіхів у змаганнях. Надалі слово було надано голові районної ради Я. А. Попку, який висловив переконання, що всі ми станемо свідками красивої безкомпромісної спортивної боротьби, яка продемонструє блискучу витримку і незламну жагу до перемоги, запеклу боротьбу, напруження і яскраві емоції, які ні з чим не можна порівняти. Також Ярослав Андрійович побажав всім учасникам змагань отримати задоволення, масу позитиву від сьогоднішніх змагань, від спілкування один з одним, здоров'я, наснаги, оптимізму, впевненості у своїх силах та завтрашньому дні, волі до перемоги та зростання в професійній майстерності. Висловив сподівання, що наші гості надовго залишать у своїх серцях згадку про затишне та мальовниче село Хижинці й з теплотою в серці будуть згадувати нинішні змагання. Голова КП ФСТ "Колос" С. П. Гордієнко представив організаторів та сіддів змагань: В. П. Жарка — голову федерації футболу Лисянського району, Б. О. Клименка — начальника сектору молоді та спорту Лисянської райдержадміністрації.
Yes

Першими на спортивний майданчик вийшли за розкладом ігор господарі з Хижинець та представники з Маньківського району з с. Молодецьке. Наші пропустили першими м'яч в свої ворота. Але це була помилка, яка розбудила, спонукала до активніших дій. Хижани, вибачте за збіг слів, по-хижому розправились зі своїми суперниками, забивши сім м'ячів й пропустивши лише ще один. Загальний рахунок 7:2 на користь наших земляків. Друга гра розпочалась згодом. Спортсмени з с. Кобринове Тальнівського району лише в другому таймі вирвали перемогу з рахунком 4:3 у футболістів з с. Молодецьке, перший тайм закінчився в нічию. Таким чином, третя гра була вирішальна, за путівку в фінальні ігри, які пройдуть 7 вересня в Городищі. І в цій грі наші земляки не залишили нашим гостям шансу на успіх. Забивши п'ять м'ячів, у першому таймі пропустивши один, в другому таймі наші спортсмени трішки розслабились — пропустили ще три, але і забили три, та все ж виграли із загальним рахунком 8:4. Таким чином, наша команда 7 вересня в м. Городище буде представлена повним складом на фінальних змаганнях Черкаської області "Найспортивніше село Черкащини 2019 року" з таких видів спорту: міні-футболу, настільного тенісу, гир, армреслінгу, перетягування канату, шахів та дартсу (серед голів сіл окремо).
Всі учасники та глядачі мали можливість поласувати смачною кашею та напоями. Хочеться всім учасникам, організаторам подякувати за участь в наших змаганнях, і до нових зустрічей на спортивних майданчиках та стадіонах. Будьте здорові, дорогі співвітчизники.