» » Засідання робочої групи

Засідання робочої групи

Автор: admin 24-10-2019, 11:17
Yes

22 жовтня 2019 року, голова районної ради Ярослав Попко разом із заступником керуючого справами районної ради Галиною Козловою та начальником відділу з питань комунального майна районної ради Володимиром Ільченком, прийняли участь в проведенні засідання робочої групи по передачі закладів освіти до Лисянської селищної ради, яка проходила в приміщенні Черкаської обласної державної адміністрації.
Засідання провів перший заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Борис Лебедцов.
До часті в роботі робочої групи були запрошені та прийняли участь від Департаменту освіти та науки Черкаської обласної державної адміністрації Валерій Данилевський, Оксана Сімушіна, Тетяна Кійко та Ірина Зажирко; від Департаменту фінансів Черкаської обласної державної адміністрації - Наталія Кравченко; а також заступник голови Лисянської райдержадміністрації Олександр Дубовий, начальник відділу освіти Лисянської РДА Лілія, Гнатюк, голова Лисянської селищної ради Юрій Корнієнко та начальник відділу Лисянської селищної ради Оксана Рябоштан та інші.
В ході проведення засідання проаналізовано стан передачі закладів освіти від відділу освіти Лисянської райдержадміністрації до Лисянської селищної ради.
Як зазначив у своєму виступі на засіданні Ярослав Попко, що районна рада з початку року, спрямовувала свою діяльність на виконання вимог Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та ще в травні-липні прийняли відповідні рішення щодо передачі закладів та забезпечення їх фінансування. «Передача закладів освіти, - зазначив Ярослав Андрійович, – невідворотна справа, з нового року районна рада не зможе відповідно до законодавства здійснювати фінансування закладів освіти розміщених на території об’єднаних громад».
Перший заступник голови ОДА підтримав позицію голови районної ради, та зазначив, що мета засідання не вияснення питання хто винен, а вирішення питання по суті та недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати та обов’язкових платежів, забезпечення надання якісних освітніх послуг. Як повідомив Борис Борисович,- «При оперативному проведенні прийому передачі закладів, додатково до бюджету селищної ради можуть надійти кошти на покриття дефіциту по закладах освіти в сумі біля 4 млн. грн., що повністю зніме проблеми галузі».
За наслідками роботи видано протокольні доручення першого заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації щодо завершення роботи по передачі закладів освіти, забезпеченню надання освітніх послуг у Лисянській територіальній громаді та встановлено строки їх виконання.


Корисні посиланняВхід на сайт

    Логін:


    Пароль:
Календар

«    Листопад 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Погода в Лисянці