» » НА СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

НА СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

28 лютого відбулася сорок четверта позачергова сесія районної ради для вирішення невідкладних питань: внесення змін до районного бюджету на 2020 рік, зокрема виділення коштів на придбання нового медичного обладнання (колоноскопу та концетратора кисню на загальну суму більше восьмисот тисяч гривень) та прийняття депутатського звернення стосовно збереження Лисянського відділення поліції Звенигородського відділу ГУНП в Черкаській області.
Також затверджено фінансовий план КНП «Лисянська ЦРЛ». Виконуючий обов’язки директора Олександр Ніколюк проінформував депутатів, що відповідно до Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» медичний заклад переходитиме на модель фінансування, законтрактувавши пакети послуг в Національній службі здоров’я України. Районною лікарнею подано 12 заявок, поки що вони знаходяться на розгляді. За проведеними підрахунками на «вторинку» додатково необхідно близько 5 мільйонів гривень до кінця бюджетного року. Голова районної ради Ярослав Попко наголосив, що для збереження медичної галузі вже нині необхідно тісно співпрацювати з трьома об'єднаними територіальними громадами, спільно передбачати кошти на утримання даного закладу.
Наступним важливим питанням порядку денного сесії було прийняття депутатського звернення до Міністра внутрішніх справ України та Голови Національної поліції України щодо недопущення ліквідації Лисянського відділення поліції Звенигородського відділу ГУНП в Черкаській області.
Окрім озвучених питань на сесії, депутати затвердили звіт райдержадміністрації про виконання районного бюджету за 2019 рік.


Корисні посилання







Вхід на сайт

    Логін:


    Пароль:




Календар

«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Погода в Лисянці