» » ЛИСЯНСЬКІ РОДЗИНКИ, МАРКЕТИНГ ТА ДІЄВІСТЬ ВЛАДИ

ЛИСЯНСЬКІ РОДЗИНКИ, МАРКЕТИНГ ТА ДІЄВІСТЬ ВЛАДИ

Yes


У Лисянці з робочим візитом побував заступник голови облдержадміністрації Дмитро Ляшов. Це вже друга за останній час поїздка посадовця до нашого району — нещодавно він представляв новопризначеного очільника РДА Володимира Гуню. Дмитро Ляшов — кандидат економічних наук, людина з бізнесу. Останні роки працював у багатьох регіонах за різними напрямками— харчова промисловість, машинобудування, туризм. Про себе говорить, що він непоганий антикризовий менеджер і людина дії. В цьому, власне, і пересвідчилися всі, з ким йому довелося зустрічатися, під час перебування в районі.
Програма візиту була досить насиченою. Дмитро Ляшов разом з головою районної ради Ярославом Попком, головою райдержадміністрації Володимиром Гунею, депутатом обласної ради Олександром Вельбівцем, головним архітектором району Володимиром Карасевичем оглянули тепличне господарство Лисянського професійного аграрного ліцею, відвідали учбові кабінети і лабораторії, спортивний зал, зустрілися з трудовим колективом навчального закладу.

Yes


Директор Олександр Яцюк розповів гостям, що матеріально-навчальна база ліцею за останні роки значно оновилася: проведено сучасний ремонт навчального корпусу, де в рамках ефективності енергозбереження замінено вікна і двері на металопластикові, перестелено підлогу, ряд кабінетів оснащені комп'ютерами та інтерактивними дошками, що дає змогу навчання проводити із застосуванням інноваційних технологій.
У ліцеї, наголосив він, працюють не лише на підготовку робітничих професій, що затребувані на ринку праці, але прагнуть випереджати ці запити. З цією метою навчальний заклад налагодив співпрацю з науково-виробничою фірмою "Урожай", створено навчально-виробничий комплекс "Сучасний фермер", придбано сучасну автомобільну та сільськогосподарську техніку, в тому числі й зарубіжну. Окрім того, вже споруджено навчально-виробничу теплицю, де будуть з нового учбового року готувати робітників і спеціалістів для тепличних господарств. З цією метою отримано ліцензію та налагоджується співпраця з Уманським тепличним комбінатом, де таким фахівцям будуть тільки раді.
Дмитро Ляшов висловив надію, що до філіалів комбінату у Тальному і Умані, де переважають найсучасніші інноваційні технології, успішний маркетинг, невдовзі може доєднатися і Лисянка, заявивши про себе на споживчому ринку України своєю плодоовочевою продукцією. А для цього потрібні кваліфіковані спеціалісти, з гарною вмотивованою зарплатою, щоб у них не виникало бажання виїжджати на заробітки за кордон. Обласна влада, за його словами, в цьому лише сприятиме.
"Овочівництво і садівництво — це лисянські родзинки в професійно-технічній освіті області, і їх потрібно зберегти, створивши всі умови для навчання спеціалістів, збереження викладацького складу і розвитку парникового господарства на теренах району", — додав Олександр Вельбівець.
Далі Дмитро Ляшов, керівники району та голова Лисянської ОТГ Юрій Корнієнко побували в Почапинцях на місці ймовірного будівництва амбулаторії сімейної практики. Нагадаємо, що вже третій рік, за ініціативи попередньої влади, в області будуються 26 амбулаторій, проте ще досі їх не ввели в експлуатацію, до цього проєкту у нової влади виникає багато питань. Зокрема, у прагненні якнайшвидше освоїти кошти, місця під амбулаторії, здебільшого, вибирались банальним тицянням пальця в карту із закритими очима. Так вийшло й з Почапинцями. Але тут будівництва, через ряд об'єктивних причин, так і не розпочали. І, за словами Дмитра Ляшова, доцільність такого будівництва ще треба довести.

Yes


Дмитро Олександрович також побував у Лисянському НВК, де цікавився у головного архітектора Володимира Карасевича та директора школи Володимира Мельничука планами щодо здійснення капітального ремонту приміщення початкової школи.

Yes


Далі - відвідав проблемну котельню в центральній районній лікарні. Тут встановлені котли не відповідають виготовленій проектно-кошторисній документації. Також перевірили стан доріг, на яких цього року плануються капітальні і поточні ремонти та провели прийом громадян.

Корисні посиланняВхід на сайт

    Логін:


    Пароль:
Календар

«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Погода в Лисянці