» » ЗВЕРНЕННЯ депутатів Лисянської районної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо відтермінування впровадження медичної реформи вторинного рівня

ЗВЕРНЕННЯ депутатів Лисянської районної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо відтермінування впровадження медичної реформи вторинного рівня

З 1 квітня в Україні стартує другий етап медичної реформи, у ході якого змінюється механізм фінансування медичних закладів.
Медичні заклади вторинного рівня мають укласти договори на надання медичних послуг із Національною службою здоров’я України.
Разом з тим, на сьогоднішній день ситуація із загрозою поширення на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, визнана медико-біологічною надзвичайною ситуацією природного характеру державного рівня.
Наразі, Лисянською районною радою та закладами охорони здоров’я здійснюються всі можливі заходи щодо попередження поширенню коронавірусної інфекції на території Лисянського району. Оцінюючи ситуацію в світі та загрози населенню України, ми депутати Лисянської районної ради усвідомлюємо важливість функціонування лікувальних закладів вторинної ланки для надання медичної допомоги населенню району в нинішніх епідеміологічних умовах.
З метою недопущення погіршення епідеміологічної ситуації звертаємося до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з проханням відтермінувати впровадження другого етапу медичної реформи в Україні і продовжити фінансування закладів охорони здоров’я в 2020 році за рахунок медичної субвенції .


Схвалено на 45 черговій сесії
Лисянської районної ради
26.03.2020 року


Корисні посиланняВхід на сайт

    Логін:


    Пароль:
Календар

«    Травень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Погода в Лисянці