» » Урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України

Урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України

Автор: admin 6-10-2017, 12:18
Yes

Сьогодні, 6 жовтня, о 10.00 годині в районному Будинку культури відбулися урочисті проводи призовників району до лав Української армії.
Дана подія - завжди хвилююча і водночас урочиста мить: для призовників – знаменна початком служби у Збройних Силах України, а у батьків - викликає почуття гордості і радості за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.
Привітати юнаків завітали керівники району, представники військкомату, а також рідні та близькі.

Районний військовий комісар О.В. Попік зазначив, що сьогодні саме той час, коли наша держава і весь український народ потребує вашого захисту, наполегливості, розуму та уміння. Пам’ятайте, що саме на ваших плечах нині тримаються підвалини незалежності та демократії. На новобранців чекають суворі та нелегкі будні військової служби, які вимагатимуть від них самостійності та дисциплінованості, сумлінного виконання почесного обов’язку громадянина України. В кінці свого виступу військовий комісар вручив пам’ятні подарунки майбутнім захисникам Вітчизни.

Yes


З давніх давен, за українським звичаєм, батьки, виряджаючи дитину в дорогу, давали їм рушник – оберіг, аби оберігав їх кровиночку від усіх нещасть. Тож матері перев’язали на щасливу дорогу своїх синів вишитими рушниками.

До всіх привітальних слів, які в цей урочистий день надійшли на адресу призовників, приєдналися працівники районного Будинку культури, які порадували присутніх своїми яскравими виступами.

Сьогоднішні призовники були головними героями свята, а завтра всі, як один, одягнуть військову форму і стануть справжніми солдатами.