» » Відбулася сорок сьома сесія районної ради

Відбулася сорок сьома сесія районної ради

24 червня 2020 року у сесійній залі адмінбудинку районної ради, з дотриманням всіх карантинних обмежень, відбулася чергова сорок сьома сесія районної ради. Провів сесію голова районної ради Ярослав Попко. На порядок денний сесії було винесено 19 питань.
З поміж яких депутати заслухали звіт голови районної державної адміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку Лисянського району та делегованих районною радою повноважень за 2019 рік.
Голова райдержадміністрації Володимир Гуня доповів депутатам про хід виконання рішення районної ради від 21.12.2017 № 23-03/VІІ «Про програму розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов`язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Лисянському районі на 2018-2020 роки», та повідомив про першочергові кроки при плануванні проведення робіт в поточному році.
В контексті розгляду питання доріг стало доречним і ініційоване головою районної ради Ярославом Попком звернення депутатів Лисянської районної ради до голови Черкаської обласної державної адміністрації та Служби автомобільних доріг у Черкаській області щодо включення до переліку доріг по виготовленню проектно-кошторисної документації на ремонт автомобільної дороги територіального значення Т-24-03 Орадівка-Христинівка-Жашків-Лисянка-Корсунь-Шевченківський- Мошни.
Жваво пройшло обговорення інформації про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результатів діяльності на території Лисянського району, з якою виступив начальник Лисянського ВП Звенигородського ВП ГУНП в Черкаській області Олександр Антощенко.
Багато запитань у депутатів було до начальника господарської групи відділу освіти Лисянської райдержадміністрації Олександра Котляра, який інформував про хід виконання рішення районної ради від 29.12.2010 № 3-2/VІ «Про районну програму «Шкільний автобус»на 2011-2020роки». Також на сесії заслухано інформацію про хід виконання рішення районної ради від 17.05.2016 №07-02/VІІ «Про Стратегію регіонального розвитку Лисянського району на період до 2020 року», яку доповіла головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Людмила Коваленко.
Депутати розглянули подання Департаменту будівництва Черкаської облдержадміністрації про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Лисянського району для КНП «Лисянський РЦ ПМСД» телемедичного обладнання та службового автотранспорту.
Головний лікар КНП «Лисянський РЦ ПМСД» Тетяна Коптєва звітувала про виконання фінансового плану КНП «Лисянський РЦ ПМСД» за 2019 рік та перший квартал цього року, а також інформувала про внесення змін до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Лисянському районі та підтримки комунального некомерційного підприємства «Лисянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Лисянської районної ради на 2020 рік.
Депутатами заслухано звіт директора комунального опорного закладу «Виноградський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Лисянської районної ради Черкаської області» Оксани Белікової про проведену роботу та розглянули проєкт рішення про продовження терміну дії контракту з директором на наступні чотири роки.
Депутати опрацювали також низку інших питань, серед них про передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл та селища Лисягського району до власності територіальної громади Лисянської ОТГ, зокрема майна для забезпечення діяльності Трудового архіву, приміщення літнього танцювального майданчика в смт Лисянка, шкільного автобуса «Богдан», а також інші питання по управлінню комунальним майном. Розглянуто питання про затвердження проєктної документації щодо встановленню меж адміністративно - територіального утворення села Ріпки Виноградської сільської ради Лисянського району Черкаської області. Також були розглянуті зміни до районного бюджету.
За наслідками розгляду проєктів прийнято відповідні рішення.


Корисні посиланняВхід на сайт

    Логін:


    Пароль:
Календар

«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Погода в Лисянці