» » Відбулася позачергова сесія Лисянської районної ради

Відбулася позачергова сесія Лисянської районної ради

Автор: admin 19-02-2016, 12:13

Звертаючись до депутатів, голова Лисянської районної ради Ярослав Попко повідомив, що рішення, які необхідно ухвалити, є досить вагомими для соціально - економічного життя району. Порядок денний доповнили питаннями "Про районну комплексну програму функціонування та розвитку цивільного захисту району, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення районного матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій в мирний та особливий періоди" та "Районну програму пожежної безпеки". Перед початком розгляду питань присутні вшанувати Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання, які рівно два роки тому віддали свої життя, щоб зупинити узурпацію влади злочинним режимом, заради європейського вектору розвитку країни.
З питань про звіт виконання районного бюджету за минулий рік та зміни в бюджет нинішнього року доповідав начальник фінансового управління райдержадміністрації Дмитро Олійник. Зокрема депутати проголосували за цілий ряд пропозицій перерозподілу та виділення необхідних асигнувань різним галузям, забезпечуючи тим самим їх повноцінне функціонування.

В ході роботи сесії було затверджено ряд нових програм або ж зміни до вже існуючи, серед яких: "Програма економічного і соціального розвитку Лисянського району", "Цільова програма впровадження проекту ПРООН та ЄС "Місцевий розвиток орієнтований на громаду", "Призовна дільниця, "Обдарована дитина" тощо. Викликало жваве обговорення прийняття програми фінансування видатків на компенсацію за пільговий проїзд автомобільним транспортом на міському та приміських автобусних маршрутах загального користування у Лисянському районі. Сільські ради виділяють кошти на проїзд пільговиків до райцентру, водночас ці видатки має взяти на себе, як то було раніше, держава. Та поки на державному рівні це питання остаточно не вирішено, своє плече підставляють органи місцевого самоврядування. Одностайність також проявили народні обранці в прийнятті районної програми забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом.