» » ПРОВОДИТЬСЯ ЯМКОВИЙ РЕМОНТ ДОРІГ ЛИСЯНЩИНИ

ПРОВОДИТЬСЯ ЯМКОВИЙ РЕМОНТ ДОРІГ ЛИСЯНЩИНИ

Автор: admin 10-11-2017, 10:23
Yes


Стан доріг в Лисянському районі, порівняно навіть з сусідніми, ще в більш-менш задовільному стані, хоча є відрізки автошляхів, які терміново потребують, як мінімум, ямкового ремонту. Й практика доводить, що ні в якому разі не варто це відтерміновувати на наступний рік, адже після зими потреба на ремонтні роботи зросте в рази. Приємно констатувати факт, що зараз в районі працює дві бригади Звенигородської ДЕД на відрізку Бужанка, Яблунівка, Кучківка, Шубині Стави, Рубаний Міст. Дорожники досить оперативно і якісно виконують поставлене завдання, тим паче погода сприяє укладці асфальтобетону.

Yes


Голова районної ради Я. А. Попко та голова райдержадміністрації В. М. Павличук особисто проконтролювали хід виконання робіт та ефективність використання бюджетних коштів. Цьогоріч на ремонт автошляхів Лисянщини було використано більше двох мільйонів гривень з бюджетів різних рівнів, це дало можливість відремонтувати більшість під'їзних шляхів до населених пунктів району. Під час робочої поїздки керівники району зустрілися з начальником Лисянської ДЕД ДП "Черкаський облавтодор" О. Г. Бондарчуком, обговорили строки, за які дорожники впораються з поставленим завданням, а також домовилися про додаткове виділення коштів, аби збільшити обсяги ремонтів автодоріг.
Безумовно, роботи ще багато, як на дорогах між населеними пунктами, так і на вулицях сіл та селища. В ході робочої поїздки обговорювались й причини руйнації доріг, головною з яких є рух великовагового автотранспорту. Є надія, що запрацюють новостворені служби, які контролюватимуть дотримання допустимої ваги вантажівок й каратимуть винуватців.